Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Bushido Blade

[TYLKO OPIS GRY]
Kategoria: Zręcznościowe
Producent: Light Weight
Licencja: Shareware Licencja
Data dodania: 27.05.2009
System operacyjny: Playstation PlayStation 1

Shareware

Jest to oprogramowanie płatne. Często jednak producenci oprogramowania dają użytkownikowi możliwość wypróbowania oprogramowanie udostępniając wersją z ograniczeniem czasowym Trial, lub o ograniczonej funkcjonalności Demo.
Opis - Bushido Blade

     Wydana przez Sony CEE w lutym 1998 roku, Bushido Blade to gra zręcznościowa na platformę Playstation. Nazwa stanowi nieprzypadkowe nawiązanie do japońskiego kodeksu honorowego.


     Esencja produkcji studia Light Weight, zasadza się na prowadzeniu wirtualnych walk jeden na jednego. Jednakże co wyróżnia Bushido Blade na tle innych gier, to fakt, iż walcząc nie jesteśmy ograniczeni ramami czasowymi­ czy też limitem zdrowia zawodników. By wygrać, należy przeciwnika pozbawić życia jednym ciosem, ewentualnie trwale uszkodzić witalne części jego organizmu. Za realizm toczonych starć odpowiada Body Damage System umożliwiający precyzyjne odwzorowanie efektów odniesionych ran na sprawność postaci. Wśród broni jako dano nam do dyspozycji, znajdziemy miecze, katany, rapiery, młoty, szable, nodachi czy naginaty. Programiści postarali się wiernie oddać zarówno gabaryty jak i wagę każdego z przedmiotów, co więcej mają one znaczący wpływ na możliwości zadawania konkretnych kombinacji ciosów.


     Możemy wcielić się w jedną z sześciu postaci, każdy z bohaterów wyróżnia się unikalnymi możliwościami, siłą i szybkością. Areny na których toczymy bój bywają dość rozległe, a środowisko gry jest w pełni trójwymiarowe i do pewnego stopnia interaktywne. Dzięki temu możemy się wspinać po ścianach czy też odbijać od przeszkód.


    Bushido Blade zdobyła 25 miejsce wśród najlepiej sprzedających się gier w Japonii w 1997 roku, a także 85 miejsce w rankingu 100 Najlepszych gier na Playstation według tygodnika Weekly Famitsu.


    Trailer poniżej.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Bushido Blade

dodał: ~Johnny , 03.10.2010

Dobra gra, ale jednak serie "Tekken" i "Soul Calibur" są dużo lepsze, bardziej grywalne i o niebo bardziej dynamiczne! Pozdrawiam ;-)