Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Ben 10: Protector of Earth

[TYLKO OPIS GRY]
Kategoria: Zręcznościowe
Producent: High Voltage Software
Licencja: Brak Licencja
Data dodania: 30.11.2009
System operacyjny: Playstation PlayStation 2

Brak

Wymagania sprzętowe - Ben 10: Protector of Earth


Opis - Ben 10: Protector of Earth


Gra Ben 10: Protector of Earth to produkcja zręcznościowa opierająca się na popularnej, emitowanej przez stację Cartoon Network kreskówce. Obejmujemy tu sterowanie nad tytułowym Benem, który rusza z misją uratowania Ziemi przed zagrożeniem, jakim jest potężny Vilgax. Niestety, nie jest możliwy download gry Ben 10: Protector of Earth w wersji demo, a ponieważ Ben 10: Protector of Earth nie jest za darmo, postaramy sie niniejszym opisem przybliżyć Ci ten tytuł.

Ben ten: Protector of Earth to dynamiczna gra akcji, w której trakcie nasz bohater może przemieniać się w kilkanaście różnego rodzaju stworów. Jeśli widziałeś kiedyś kreskówkę, zapewne poznasz wśród nich Czterorękiego, Dzikie Pnącze czy Kulopłota. Każdy z nich obdarzony jest odmiennymi, unikalnymi umiejętnościami, dzięki czemu Ben może pokonywać różnych przeciwników. Obejrzyj gameplay Ben 10: Protector of Earth znajdujący się na naszych stronach – pokaże Ci on rozgrywkę w praktyce. Pomiędzy kolejnymi walkami otrzymujesz łamigłówki do rozwiązywania – jest to niezbędne, aby pchnąć fabułę do przodu.


Niestety, nie wydano Ben 10: Protector of Earth po polsku i są raczej nikłe szanse na to, że doczekamy się Ben 10: Protector of Earth pl. Możesz jednakć nabyć Ben 10: Protector of Earth w sklepach online z grami konsolowymi. Właśnie, wypad tu zauważyć, że nie pograsz w Ben 10: Protector of Earth na Vista czy Windows 7 z prostego powodu – nie ukazała się konwersja Ben 10: Protector of Earth na PC. Tytuł dostępny jest na PSP, pS2, NDS i Wii.

Jest to pierwsza pozycja z całej serii Ben 10: Protector of Earth games. Niestety, w żadnej nie ma trybu multiplayerowego, wiec nie pograsz również i w Ben 10: Protector of Earth online. Żaden też z tytułów nie jest darmowy. Jedyne rzeczy z Ben 10: Protector of Earth za darmo to grafiki i tapety. Niektóre screenshoty dostępne są w galerii przy tym opsiie. Oczywiście te obrazki z Ben 10: Protector of Earth są za free do pobrania.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Ben 10: Protector of Earth

dodał: jozinek , 03.01.2012

jak to sciagnąc?

dodał: ~kolo , 01.07.2010

;p