Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

AirBlade

[TYLKO OPIS GRY]
Kategoria: Zręcznościowe
Producent: Criterion Games
Licencja: Shareware Licencja
Data dodania: 25.05.2009
System operacyjny: Playstation PlayStation 2

Shareware

Jest to oprogramowanie płatne. Często jednak producenci oprogramowania dają użytkownikowi możliwość wypróbowania oprogramowanie udostępniając wersją z ograniczeniem czasowym Trial, lub o ograniczonej funkcjonalności Demo.
Opis - AirBlade

     Wydana w listopadzie 2001 roku AirBlade, należy do gatunku gier zręcznościowych. Za premierą przeznaczoną na platformę Playstation 2 stoi studio Criterion Games i wydawca Namco.

     Fabuła opiera się na postaci Oscara – twórcy prototypu poduszkowej deski AirBlade. Kiedy dowiaduje się on, iż korporacja GCP postanawia zamknąć projekt, decyduje się wykraść swoje dzieło. Zanim udaje mu się w pełni zrealizować plan, zostaje porwany przez byłego szefa. Prototyp  wpada natomiast w ręce Ethana – kolegi Oskara. Niewiele myśląc, postanawia on wykorzystać to potężne urządzenie by uratować przyjaciela.

     Rozgrywka zbliżona jest do znanej serii Tony Hawk. Mamy więc do czynienia z wyzwaniami ,polegającymi na ukończeniu odpowiedniej liczby manewrów na każdym poziomie. Oczywiście każdy udany trik jest premiowany w postaci dodatkowego czasu.

     Gra AirBlade otrzymała średnie recenzje na zachodnich portalach (pomiędzy 6 a 8 w skali do 10), takich jak Eurogamer, IGN, PSW czy Game Informer.

Poniżej materiał z gry.

­­Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: AirBlade