Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

WipeOut HD

Kategoria: Wyścigi
Producent: Sony Computer Entertainment
Licencja: Brak Licencja
Data dodania: 15.12.2009
System operacyjny: Playstation PlayStation 3
Liczba pobrań: 1849

Brak

Opis - WipeOut HD

Gra WipeOut HD to futurystyczne wyścigi, które mają długą tradycję. Pierwszy WipeOut wyszedł na PSP, zaś WipeOut HD to odsłona przeznaczona na Playstation 3. Jeśli więc masz ochotę pograć w futurystyczne wyścigi, a posiadasz tą konsolę, może zainteresuje Cie ten tytuł.

Niestety, nie jest możliwy download wersji demo WipeOut HD na PS3. Dlatego też jeśli chcesz zobaczyć, jak tytuł ten prezentuje się w praktyce, polecamy obejrzeć Ci trailer i gameplay gry, które to materiały wideo znajdują się na naszych stronach. Nim jednak je zobaczysz, parę słów na temat. Sterowanymi tu pojazdami są poduszkowce, którymi przemierzamy dość długie i pokręcone tory. Dla uatrakcyjnienia zabawy poustawiano na nich skocznie, a także dano możliwość pokonywania toru dwoma trasami. Jedna jest łatwiejsza, lecz dłuższa, druga zaś krótsza, ale za t najeżona przeszkodami. Którą wybierzesz – to zależy od Ciebie.

Pędząc z oszałamiającymi szybkościami ledwie masz czas na podziwianie pejzaży miast przyszłości. Wszystkie pojazdy wyposażone są w przeróżne „uprzykrzacze” dla rywali – począwszy od działek laserowych po wyrzucane w pędzie miny. Dynamice akcji dodaje soundtrack WipeOut HD, który doskonale pasuje do tego typu zabawy. Za najlepsze wyniki dostajesz w WipeOut HD trofea . Jakie? Spróbuj samemu, a przekonasz się o tym. Warto wspomnieć, że możemy tu używać funkcji żyroskopowych kontrolera SixAxis bądź tez sterować w klasyczny sposób.

Niestety, nie wydano WipeOut HD po polsku, nie pojawił się także żaden wydawca zainteresowany wersją WipeOut HD pl. Mimo to gra jest do nabycia w dobrych sklepach z grami konsolowymi. Jak wspomniano, istnieje wersja wyłącznie na PS3, nie pogramy więc w WipeOut HD na PC oraz innych konsolach. Jak dotąd nie ukazał się żaden patch WipeOut HD, jednak jeśli kiedykolwiek pojawi się, bądź pewien że dostaniesz łatkę WipeOut HD za darmo na naszych stronach. Jeśli chcesz, pobierz grafiki WipeOut HD za free – znajdują się one w galerii przy tym opisie. To jedyny darmowy materiał WipeOut HD dostępny w sieci.

Tak więc jeśli zainteresował Cię ten opis WipeOut HD, obejrzyj materiały wideo i zadecyduj samemu, czy warto nabyć tą grę.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: WipeOut HD