Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Wipeout Fusion

[TYLKO OPIS GRY]
Kategoria: Wyścigi
Producent: Sony Studio Liverpool
Licencja: Shareware Licencja
Data dodania: 29.05.2009
System operacyjny: Playstation PlayStation 2

Shareware

Jest to oprogramowanie płatne. Często jednak producenci oprogramowania dają użytkownikowi możliwość wypróbowania oprogramowanie udostępniając wersją z ograniczeniem czasowym Trial, lub o ograniczonej funkcjonalności Demo.
Opis - Wipeout Fusion

     Wydany w 2002 roku, przez Sony Computer Entertainment, Wipeout Fusion jest kolejną odsłoną słynnych wyścigów. Pozycja przeznaczona jest na platformę Playstation 2.

     Akcja gry ma miejsce w przyszłości. Gracz wciela się w pilota niezwykłego pojazdu, by wziąć udział w ekstremalnie szybkich wyścigach. Wraz z kolejnymi wygranymi, będziemy mogli ulepszać swój ścigacz, dokupując arsenał, lub rozwijając jego szybkość i manewrowość. Wszystko to by być jeszcze szybszym i bardziej skuteczniejszym w kolejnych etapach gry. Niektóre z torów zapewniają możliwość obrania innej podtrasy, co wraz z możliwością eliminowania przeciwników za pomocą szerokiego asortymentu broni, niezwykle urozmaica rozgrywkę.

     Gra posiada rozbudowany tryb multiplayer, dzięki któremu będzie można zmierzyć się na torze ze znajomymi.


     Poniżej znajduje się materiał z gry.

­

­


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Wipeout Fusion