Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Twisted Metal: Black

[TYLKO OPIS GRY]
Kategoria: Wyścigi
Producent: Incognito Entertainment
Licencja: Shareware Licencja
Data dodania: 29.05.2009
System operacyjny: Playstation PlayStation 2

Shareware

Jest to oprogramowanie płatne. Często jednak producenci oprogramowania dają użytkownikowi możliwość wypróbowania oprogramowanie udostępniając wersją z ograniczeniem czasowym Trial, lub o ograniczonej funkcjonalności Demo.
Opis - Twisted Metal: Black

     Wydana w grudniu 2001 roku, przez Sony Computer Entertainment, Twisted Metal: Black jest kolejną odsłoną słynnych wyścigów. Pozycja przeznaczona jest na platformę Playstation 2.

     Wcielając się w jedną z dostępnych postaci bierzemy udział w szalonym turnieju na śmierć i życie, którego wygrana zapewni nam spełnienie dowolnego życzenia. Dostępna nam broń to różnego rodzaju pojazdy, dzięki którym będziemy mieć szansę zostać ostatnią żywą osobą na arenie. Każda z dostępnych postaci ma swoją własną historię i marzenia, które poznajemy wraz z kolejnymi potyczkami, na dwudziestu w pełni interaktywnych arenach 3D. Zarówno grafika jak i dźwięk potęgują mroczny klimat gry, pełnej przemocy i szaleństwa, dzięki czemu mamy wrażenie obcowania z koszmarem, z którego nie chcemy się wyrwać.


     Poniżej znajduje się trailer do gry

­Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Twisted Metal: Black