Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

MX vs. ATV Reflex

[TYLKO OPIS GRY]
Kategoria: Wyścigi
Producent: Rainbow Studios
Licencja: Brak Licencja
Data dodania: 03.12.2009
System operacyjny: Playstation PlayStation 3

Brak

Wymagania sprzętowe - MX vs. ATV Reflex


Opis - MX vs. ATV Reflex
Opis MX vs. ATV Reflex można by zamknąć w trzech słowach: gaz do dechy! Jest to bowiem gra wyścigowa, gdzie sterujemy motocyklem lub quadem, zaś cel jest prosty – wyprzedzić wszystkich na trasie! Niestety, nie powstała wersja demo MX vs. ATV Reflex, dlatego postaramy się przybliżyć Ci nieco ten tytuł.

Zacznijmy od tego, że MX vs. ATV Reflex wydano na PS3, wyszła także konwersja MX vs. ATV Reflex na Xbox 360. Pograsz również w tą grę na NDS, a choć istnieje wersja MX vs. ATV Reflex na PSP, to jednak nie wydano MX vs. ATV Reflex na PS2. Posiadacze konsol otrzymują tu możliwość sterowania motocyklem crossowym, quadem, a nawet półciężarówką. Twórcy gry przygotowali naprawdę wymagające trasy, gdzie łatwo o zniszczenie pojazdu. Jednak trening czyni mistrza i z biegiem czasu uczysz się nowych trików i metod jazdy, dzięki którym masz duże szanse zdeklasowania przeciwników.

Wprowadzono tu możliwość kontrolowania zarówno zawodnika, jak i pojazdu – dzięki temu możesz doskonale sterować maszyną, a w razie kłopotów (np. wpadnięcia n pobocze) szybciej Ci pójdzie wydostanie się stamtąd. Największym plusem tego rozwiązania jest jednak możliwość wykonywania efektownych akrobacji. Nadto odpowiednio sterując maszyną możesz wytwarzać w ziemi bruzdy, które spowolnią nieco jadących za Tobą przeciwników. Jednak uważaj – rywale potrafią to samo!

Oczywiście w MX vs. ATV Reflex jest tryb zabawy wieloosobowej. W jednym wyścigu może uczestniczyć nawet dwunastu żywych graczy. Z pewnością znajdziesz zawsze wielu chętnych do spróbowania sił, bowiem gra cieszy się na świecie dość dużą popularnością.

Choć download MX vs. ATV Reflex w wersji demonstracyjnej nie jest możliwy, o oprawie audiowizualnej tej produkcji możesz przekonać się, oglądając dostępny na naszych stronach trailer MX vs. ATV Reflex. Niestety, gra MX vs. ATV Reflex nie wyszła po polsku. Jeśli chcesz więc grać, musisz nabyć oryginalną wersję, do której przyda Ci się choćby podstawowa znajomość języka angielskiego.

Jeśli chcesz przyjrzeć się grafice w grze, pobierz obrazki MX vs. ATV Reflex znajdujące się w galerii przy tym opisie. Prócz trailera to jedyne darmowe materiały z tej gry. Nie istnieją żadne kody MX vs. ATV Reflex ani inne cheaty, dzięki którym mógłbyś zyskać przewagę nad innymi kierowcami. Wszystko leży w twoich rękach.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: MX vs. ATV Reflex

dodał: ~elwis40 , 05.08.2015

Super gra

dodał: ~Rafi , 07.10.2011

jak pobrać tom gre\n

dodał: ~ziom , 15.01.2011

Wszystko OK polecam

dodał: ~Łukasz , 06.12.2010

Wszystko OK polecam