Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Motorstorm: Apocalypse

[ZAPOWIEDŹ]
Kategoria: Wyścigi
Producent: Evolution Studios
Data dodania: 09.07.2010
System operacyjny: Playstation PlayStation 3

Brak

Wymagania sprzętowe - Motorstorm: Apocalypse

PlayStation 3
Opis - Motorstorm: Apocalypse

Motorstorm: Apocalypse to wyścigi przenoszące nas w świat, gdzie trzęsienia ziemi zniszczyły Kalifornię. Nie przeszkadza to jednak kierowcom w organizowaniu tam szalonych gonitw, tym bardziej atrakcyjnych, że może podczas nich ponownie zadrżeć ziemia, a ruiny w każdej chwili mogą zawalić.  W Motorstorm: Apocalypse pogramy na PS3 – nie jest planowane wydanie tego tytułu na inne konsole. Próżno by wiec wyczekiwać Motorstorm: Apocalypse na PC, nie ma się co także spodziewać wydania Motorstorm: Apocalypse na Xbox.

Jeśli masz więc Playstation 3, bądź przygotowany na szaleńczą jazdę wśród ruin. Do dyspozycji otrzymasz jeden z futurystycznych pojazdów, który dodatkowo możesz rozbudowywać podczas gry. Gameplay Motorstorm: Apocalypse to kilka aspektów zabawy – zarówno dla jednego gracza, jak i dla wielu.  Nie zabraknie więc klasycznych wyścigów, trybu kariery, a także przeróżnych turniejów i zawodów. Oczywiście nie będzie możliwy free download Motorstorm: Apocalypse w pełnej wersji. Czy jednak powstanie wersja demo? Trudno coś na ten temat obecnie powiedzieć, bowiem gra ma ukazać się dopiero w 2011 roku.Jak na razie możesz obejrzeć oficjalny trailer Motorstorm: Apocalypse, który znajduje się na naszych stronach. W galerii znajduje się póki co tylko jeden obrazek z gry, ale z pewnością im bliżej premiery, tym będzie ich więcej.

Jeśli będziesz chciał przyozdobić pulpit tapetą z gry, pobierz wallpaper Motorstorm: Apocalypse właśnie stąd.  Jeśli zaś chodzi o pobieranie innych materiałów z tego tytułu, pojawią się u nas w miarę udostępniania ich  przez wydawców. Niestety, jak na razie download materiałów z Motorstorm: Apocalypse nie jest możliwy, jednak zaglądaj tu często, bowiem strona ta będzie aktualizowana na bieżąco.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Motorstorm: Apocalypse