Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Motor Storm: Arctic Edge

[TYLKO OPIS GRY]
Kategoria: Wyścigi
Producent: Bigbig Studios/ SCEE
Licencja: Shareware Licencja
Data dodania: 14.05.2009
System operacyjny: Playstation PlayStation 2, PlayStation Portable

Shareware

Jest to oprogramowanie płatne. Często jednak producenci oprogramowania dają użytkownikowi możliwość wypróbowania oprogramowanie udostępniając wersją z ograniczeniem czasowym Trial, lub o ograniczonej funkcjonalności Demo.
Opis - Motor Storm: Arctic Edge

Motorstorm: Arctic Edge to najświeższa odsłona jednej z najbardziej szalonych gier wyścigowych. Została sworzona na PSP a wyszła spod Bigbig Studios, które nie raz przekonało nas o swoich możliwościach.

Lubisz mróz? Nie straszne ci wąskie, zalodzone, walące się za tobą trasy? Motorstorm: Arctic Edge z pewnością dostarczy fanom szaleństw na śniegu wielu emocji.

Nie będzie łatwo, lawiny, Yetti i pękające lodowe mosty nie są przeznaczone wyłącznie dla twoich przeciwników. W Motorstorm: Arctic Edge jest tego mnóstwo! Uważaj też, by inni nie zepchnęli cię z toru wprost w przepaść!

Rozwiń zawrotne prędkości, skacz jak najwyżej, wypróbuj każdą z wielu dostępnych maszyn. Dodawaj spoilery, zmieniaj kolor, tłumik, body kit. Wszystko znajdziesz w Motorstorm: Arctic Edge.

Zagraj w sieci przed Ad Hoc i Infrastructure nawet z 7 innymi graczami, sprawdź się i porównaj swoje wyniki, wdrap się na sam szczyt listy najlepszych graczy. To naprawdę świetna gra wyścigowa.

­Zobacz trailer najnowszej odsłony Motorstorm: Arctic Edge.

­

Cena gry to 238zł, dostępna jest na PSP i Ps2.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Motor Storm: Arctic Edge

dodał: ~:) Chyba :D :) , 21.07.2012

A czytaliście licencje ??? :D\nGra jest płatna ;) więc albo na prawdę ktoś zapomniał dać Pobierz , albo gra jest PSS .\n\nNa Pobierz.pl nie mogłem znaleźć ;)\n\nPrzynajmniej tak mi się wydaje :D

dodał: ~-=-=-=== , 27.03.2010

ja jom mam na psp

dodał: ~??????? , 14.03.2010

ja pier.... gzie jest POBIERZ

dodał: ~MrJarman84 , 06.03.2010

nie proście o ocenę skoro nie ma pobierz

dodał: ~dominik , 09.01.2010

no świetnie. : ) fajna gra. a gdzie POBIERZ ? : / \npsp gry