Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

ModNation Racer

[TYLKO OPIS GRY]
Kategoria: Wyścigi
Producent: United Front Games
Licencja: Brak Licencja
Data dodania: 22.04.2010
System operacyjny: Playstation PlayStation 3, PlayStation Portable

Brak

Wymagania sprzętowe - ModNation Racer

PlayStation Network
Opis - ModNation Racer

Jeżeli lubisz wyścigi i masz PS3 to ModNation Racer powinien Cię zainteresować. Tytuł ten to nie tylko wyścigi, ale radosna zabawa w tworzenie. Czego? Dosłownie wszystkiego. Gra pozwala na konstruowanie własnych aut, tras oraz postaci. Niestety, nie ma wersji demo ModNation Racer do pobrania, dlatego też tym opisem chcemy przybliżyć Ci nieco ten tytuł.

Gameplay ModNation Racer to wyścigi gokartów sterowanych przez  zabawnie wyglądające postaci. Nie jest to symulacja, a zabawa zręcznościowa, która z pewnością spodoba się zarówno starszym, jak i młodszym użytkownikom. Mamy na naszych stronach trailer ModNation Racer, który pozwoli Ci poczuć klimat tej szalonej rozgrywki, a także ukazujący ją filmik. Nadto przy tym opisie znajduje się galeria ModNation Racer, która ukazuje Ci zarówno sam wyścig, jak i postaci oraz pojazdy. Jeśli chcesz, możesz pobrać wszystkie screeny ModNation Racer – świetnie nadają się na przyozdobienie pulpitu Twojego komputera.

Podczas zabawy w ModNation Racer możesz wybrać tryb singlowy lub wieloosobowy. W tym pierwszym masz tryb kariery, drugi zaś daje Ci szansę zmierzenia się z innymi wirtualnymi kierowcami. Prowadzony jest bieżący ranking najlepszych kierowców – może znajdziesz się na jego czele?

Oczywiście poza posiadaniem konsoli wymagania ModNation Racer to połączenie z PSN. Dodatkowo możesz też ściągać trasy, pojazdy i postaci zaprojektowane przez innych użytkowników. Na serwerach gry jest mnóstwo dodatków ModNation Racer za darmo. Samemu możesz również tworzyć elementy zabawy i zamieszczać je na serwerze.

ModNation Racer wyszło po polsku. Nie potrzebne Ci więc żadne spolszczenie ModNation Racer. Jak wspomniano na wstępie, nie zagramy w ModNation Racer na PC. Nie ma też wersji ModNation Racer na Xbox 360. Możesz używać tego tytułu jedynie na PS3 i PSP. A czy warto zainwestować w ten tytuł? Obejrzyj materiały wideo, galerię i zdecyduj samemu. Pamiętaj, że jest możliwy downlad dodatków ModNation Racer, dzięki czemu żywotność gry znacznie się zwiększa.

Można polecić ten tytuł każdemu, kto tylko lubi zręcznościowe wyścigi. Przy ModNation Racer pl spędzisz długie godziny, a ponieważ gra jest wciąż rozbudowywana przez fanów, nigdy nie wiesz, co nowego będzie przy kolejnej rozgrywce. Jeśli chcesz, pobierz grafiki ModNation Racer za free i zobacz samemu, jak wygląda ta produkcja.
Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: ModNation Racer