Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Gran Turismo 3: A-spec

[TYLKO OPIS GRY]
Kategoria: Wyścigi
Producent: Polyphony Digital
Licencja: Shareware Licencja
Data dodania: 16.06.2009
System operacyjny: Playstation PlayStation 2

Shareware

Jest to oprogramowanie płatne. Często jednak producenci oprogramowania dają użytkownikowi możliwość wypróbowania oprogramowanie udostępniając wersją z ograniczeniem czasowym Trial, lub o ograniczonej funkcjonalności Demo.
Opis - Gran Turismo 3: A-spec

     Gran Turismo 3: A-spec (znane także jako GT3 lub Gran Turismo 2000) to kolejny już z tytułów znanej i popularnej serii wyścigów samochodowych. Wydany w lipcu 2001 roku przez Sony CE, w odróżnieniu od poprzedników, przeznaczony został na platformę Playstation 2.


     Rozgrywka polega na pokonywaniu kolejnych zróżnicowanych tras, a naszymi przeciwnikami są sterowani przez komputer inni kierowcy. Z racji nowej platformy, wprowadzono liczne zmiany w silniku gry. Lepsza grafika zaowocowała jednakże także zmniejszeniem ilości dostępnych samochodów. W GT3 znajdziemy już tylko 150 pojazdów (dla porównania, w poprzedniej odsłonie, GT2 było ich 650). Wyścigi mogą się znacznie różnić od siebie trudnością, co więcej trasy podlegają także licznym modyfika­cjom, zarówno zależnym od nas jak i od dotychczasowego przebiegu rozgrywki. W efekcie daje nam to zróżnicowane środowisko do jeżdżenia i możliwość elastycznego doboru trasy zależnie od posiadanych przez nas chęci i czasu.


     Trailer poniżej.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Gran Turismo 3: A-spec

dodał: ~szali76@wp.pl , 09.10.2009

super strona o grach sam mam kilka emulatorow do grania