Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Gran Turismo 2

[TYLKO OPIS GRY]
Kategoria: Wyścigi
Producent: Polyphony Digital
Licencja: Shareware Licencja
Data dodania: 16.06.2009
System operacyjny: Playstation PlayStation 1

Shareware

Jest to oprogramowanie płatne. Często jednak producenci oprogramowania dają użytkownikowi możliwość wypróbowania oprogramowanie udostępniając wersją z ograniczeniem czasowym Trial, lub o ograniczonej funkcjonalności Demo.
Opis - Gran Turismo 2

     Gran Turismo 2 (powszechnie skracane do GT2) to drugi z tytułów znanej i popularnej serii wyścigów samochodowych. Wydany w styczniu 2000 roku przez Sony CE, przeznaczony jest na platformę Playstation.


     Rozgrywka polega na pokonywaniu kolejnych zróżnicowanych tras, a naszymi przeciwnikami są sterowani przez komputer inni kierowcy. W grze mamy dwa tryby grania: zręcznościowy i symulację. W pierwszym mamy możliwość ścigania się na każdym torze i korzystania z dowolnego pojazdu. Symulacja zaś jest czymś w rodzaju kampanii, w której zdobywamy kolejne odznaki, nagrody i coraz lepsze samochody, ścigając się w coraz trudniejszy­ch warunkach. W nowej odsłonie znanej serii znajdziemy blisko 650 samochodów i 27 torów wyścigowych. Warto podkreślić także, iż pewnych modeli nie znajdziemy w tej produkcji ze względu na problem z uzyskaniem stosownej licencji od producentów niektórych modeli.


     Trailer poniżej.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Gran Turismo 2

dodał: ~grand , 21.01.2011

fajna gierka

dodał: ~jonek , 13.01.2011

super

dodał: ~czardj , 02.01.2011

kultowa i najlepsza gra tego typu

dodał: ~Sebo , 13.08.2010

Kultowa Gra

dodał: dealfro , 22.03.2010

gdzie i jak to ściągnac\n

dodał: ~d , 15.03.2010

gdzie to mozna sciagnac??:(