Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Crash Nitro Kart

[TYLKO OPIS GRY]
Kategoria: Wyścigi
Producent: Vicarious Visions
Licencja: Shareware Licencja
Data dodania: 31.05.2009
System operacyjny: Playstation PlayStation 2

Shareware

Jest to oprogramowanie płatne. Często jednak producenci oprogramowania dają użytkownikowi możliwość wypróbowania oprogramowanie udostępniając wersją z ograniczeniem czasowym Trial, lub o ograniczonej funkcjonalności Demo.
Opis - Crash Nitro Kart

     Crash Nitro Kart to dziewiąta już odsłona popularnej serii poświęconej Crashowi – bohaterowi gry platformowej Crash Bandicoot. Tym razem programiści Vicarious Visions sięgnęli po raz kolejny po formułę wyścigów. Premiera odbyła się w listopadzie 2003 roku, a wydawcami są Universal Interactive Studios i Konami. Gra została wypuszczona między innymi na platformę Playstation 2.


     Fabuła jest niezwykle prosta – otóż by odzyskać wolność, nasz bohater musi wygrać rywalizację odbywającą się na pięciu różnych światach. Jako, że mamy do czynienia z wyścigami, nie mogło zabraknąć rozbudowanych torów. Do naszej dyspozycji oddano sześć trybów gry, niektóre z nich przeznaczone są dla jednego gracza, inne służą do zabawy wieloosobowej.


     W grze zobaczymy 27 znanych już nam postaci, z czego 16 jest w pełni grywalnych. Spotkamy zatem się ze starymi znajomymi: Coco, Crashem czy doktorem Neo Cortexem. Popularność gry sprawiła, że w 2008 roku, wydano jej kontynuacje, przeznaczoną na szereg urządzeń mobilnych: iPhona, iPoda, N-Gage 2.0 czy telefony komórkowe.


     Trailer Crash Nitro Kart znajdziecie poniżej.

­Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Crash Nitro Kart

dodał: ~hehe , 28.01.2010

niema u mnie linku do pobrania ;]\n

dodał: pimpekbtm , 09.11.2009

jak to sie sciaga ? !!!!!!!!!!!!!!!!!