Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Chocobo Racing

[TYLKO OPIS GRY]
Kategoria: Wyścigi
Producent: Square Co.
Licencja: Shareware Licencja
Data dodania: 31.05.2009
System operacyjny: Playstation PlayStation 1

Shareware

Jest to oprogramowanie płatne. Często jednak producenci oprogramowania dają użytkownikowi możliwość wypróbowania oprogramowanie udostępniając wersją z ograniczeniem czasowym Trial, lub o ograniczonej funkcjonalności Demo.
Opis - Chocobo Racing

     Chocobo Racing to gra należąca do popularnej kategorii wyścigów. Wydana przez Square Co. i Square Electronic Arts w październiku 1999 roku, przeznaczona jest na platformę Playstation.


     Rozgrywka opiera się na wyścigach pojazdów. Jest wszak jedno ale... Postacie jakie mamy do dyspozycji zostały zaczerpnięte z pewnej kultowej w wielu kręgach gry, a mianowicie z Final Fantasy. Tak więc jeśli chcecie zasiąść za sterami bolidu jako Chocobo i zmierzyć się choćby z Mogiem lub Black Mag'em, Chocobo Racing to gra dla was.


     Na torze wyścigowym znajdziemy nie tylko kierowców pojazdów, ale także istoty latające, motory czy tez latające dywany. Zmierzyć się możemy w pięciu wariantach gry, począwszy od Story Mode, przez Versus Mode, Grand Prix, czy Relay Race na Time Attack kończąc.


     O popularności Chocobo Racing może świadczyć choćby fakt, iż w samej Japonii sprzedano 300 tysięcy egzemplarzy tej gry.


     Intro do pozycji sygnowanej przez Square Co. znajduje się poniżej.

­Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Chocobo Racing