Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Burnout Revenge

[TYLKO OPIS GRY]
Kategoria: Wyścigi
Producent: Criterion Games
Licencja: Brak Licencja
Data dodania: 26.01.2010
System operacyjny: Playstation PlayStation 2

Brak

Wymagania sprzętowe - Burnout Revenge

PlayStation 2, Xbox, Xbox360
Opis - Burnout Revenge
Burnout Revenge to czwarta część serii gier wyścigowych, która po raz pierwszy została również wydana na konsolę nowej generacji, dzięki czemu możliwa jest gra w Burnout Revenge na Xbox360. Tak jak w przypadku poprzedniczki wydano również Burnout na PS2, oraz Xbox, gdzie oczywiście gra nie prezentuje się już tak wybornie. Niestety po raz kolejny twórcy zapomnieli o posiadaczach blaszaków i nie ma Burnout Revenge na PC. Ciekawostką jest za to, że konwersja tego tytułu pojawiła się na konsolki przenośne, jednak Burnout Revenge na PSP i NDS jest już znane pod innym tytułem, a mianowicie Burnout Legends.

Co oferuje nam kolejna część Burnout? Wszystko to czego doświadczyliśmy w poprzedniczce, tylko bardziej rozbudowane i unowocześnione, m.in. nowe samochody, lokacje, a także nowe tryby, takie jak np. traffic checking. Jak pokazuje trailer z Burnout Revenge gra jest jeszcze piękniejsza i wzbogacona o bardziej zaawansowane efekty audiowizualne. Niestety po raz kolejny nie ma demo Burnout Revenge i by zapoznać się z grą przed zakupem, pozostaje obejrzenie dodatków takich jak np. gameplay z Burnout Revenge dostępny za darmo w naszym serwisie. Twórcy postarali się natomiast o zapewnienie wsparcia tej grze, dzięki czemu download do Burnout Revenge jest bardzo pokaźny i oferuje zarówno nowe trasy jak i bryki. Gra nie jest bardzo wymagająca, jednak mniej doświadczeni gracze powinni się wyposażyć w cheats do Burnout Revenge, które mogą ułatwić rozgrywkę. Na koniec przypominamy o poprawnej pisowni tytułu gry, który często jest źle zapisywany jako Bormuot,  co może utrudnić znajdowanie informacji o niej.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Burnout Revenge