Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Burnout Dominator

[TYLKO OPIS GRY]
Kategoria: Wyścigi
Producent: EA Games
Licencja: Brak Licencja
Data dodania: 30.12.2009
System operacyjny: Playstation PlayStation 2

Brak

Opis - Burnout Dominator
Burnout Dominator to kolejne z serii wyścigi samochodowe na konsole PS2 (i PSP) stworzone przez EA Games w 2007 r., następne po Burnout Revenge oraz Burnout Legends. Do wyboru mamy tu rozmaite trasy, a każda z nich wymaga odmiennego stylu jazdy, na co położono mocny nacisk w Burnout Dominator. Będzie to więc wyścig po elipsie, innym razem liczne zakręty w terenie, które raz musimy przejechać jak najszybciej, również używając ukrytych skrótów, innym razem mieć na uwadze efektowny drifting, a wreszcie i tryb Maniac, w której musisz jeździć jak najodważniejszy pirat drogowy. Zdarzy się również i prawdziwy slalom między samochodami jeżdżącymi po ulicach miast. Przyjdzie nam niejednokrotnie używać dopalaczy, które przemienią nasze auta w prawdziwe ziejące ogniem rakiety. Możemy też zagrać z innymi graczami w trybie split-screen.
Aby wczuć się w klimat gry Burnout Dominator zobacz trailer na naszej stronie, a właściwie prezentację gameplay’u BD, pokazujący różne odpowiednio stuningowane do poszczególnych tras auta (sam wybór samochodów w grze też ma swoje znaczenie). Na filmie widzimy też, że otoczenie jest tu bardziej interaktywne niż w poprzednich częściach, a dynamiczna kamera pokazuje w przybliżonym ujęciu co ciekawsze sytuacje (zwłaszcza efektowne kolizje). Żeby więc zobaczyć dokładniej Burnout Dominator pobierz screeny z naszej galerii lub ściągnij z sieci trailer (szukaj „Burnout Dominator download trailer”). Pełna polska wersja gry Burnout Dominator zawiera spolszczenie przygotowane przez Electronic Arts Polska. W Burnout Dominator kody nie są może zbyt rozbudowane, ale możemy odblokować wszystkich zawodników, jeśli będąc w ekranie początkowym wciśniemy kolejno: R2 - R2 – R2 - L1 – TRÓJKĄT - L2 - L2 - L2 - R1 - KWADRAT.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Burnout Dominator

dodał: ~ADRIAN , 19.02.2010

Czemu nie moge gry burnout paradise\n