Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Burnout 3: Takedown

[TYLKO OPIS GRY]
Kategoria: Wyścigi
Producent: Criterion Games
Licencja: Brak Licencja
Data dodania: 26.01.2010
System operacyjny: Playstation PlayStation 2

Brak

Wymagania sprzętowe - Burnout 3: Takedown

PlayStation 2, Xbox, PlayStation 3
Opis - Burnout 3: Takedown
Burnout 3: Takedown na PlayStation 2 to kolejna część godnego konkurenta dla serii Need for Speed, która ukazała się w 2004 roku, od razu zyskując bardzo przychylne recenzje. Twórcy postanowili wydać grę również na inną platformę i tak możliwa jest gra w Burnout 3 na Xbox, gdzie gra cieszy się podobnym powodzeniem. Brak Burnout 3 na PC nie powinien jednak martwić graczy, gdyż od niedawna również posiadacze blaszaków mają okazję zagrać w najnowszą część serii. Oczywiście można odpalić Burnout 3 na PS3 wykorzystując wsteczne wsparcie tej konsoli, jednak najlepiej zagrać w nią na matczynej konsoli, a więc PS2.

Burnout III: Takedown oferuję masę różnych trybów, które ogólnie można podzielić na te wyścigowe i te mające na celu zrobienie zamieszania w mieście. W tych pierwszych naszym zadaniem jest oczywiście zwyciężyć w wyścigu na różnych trasach, których jak się można domyślić jest znacznie więcej niż w poprzedniczce. Zabawę mogą ułatwić nam kody do Burnout 3, których download jest darmowy. Burnout 3 cheat pozwalają nie tylko na odblokowanie dodatków w grze, ale i na darmowy upgrade wozów. Warto więc skorzystać z cheats w Burnout 3, podobnie jak z trailera, który za free możecie znaleźć na naszej stronie. Oprócz wspomnianych wyścigów, gra ta pozwala także na ujawnienie pirackiej natury kierowcy i totalną demolkę, za którą gracz będzie nagradzany. W trybach związanych z taką rozgrywką, naszym zadaniem będzie m.in.  zdemolowanie rywali poprzez np. zepchnięcie ich pod autobus, albo spowodowanie katastrofy drogowej. Burnout 3 pozwala na download dodatków, a także na rozgrywkę przez Internet. Warto zapamiętać pisownię tytułu gry i nie mylić jej z  Bormuot. Jeśli interesują Cię pozycje w stylu Burnout 3: Takedown to pobierz inne gry wyścigowe, dostępne w naszym serwisie. Więcej o grach, gdzie możesz zostać demonem prędkości, znajdziesz w dziale wyścigi.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Burnout 3: Takedown