Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Tiger Woods PGA Tour 09

[TYLKO OPIS GRY]
Kategoria: Symulatory
Producent: EA Games
Licencja: Brak Licencja
Data dodania: 12.01.2010
System operacyjny: Playstation PlayStation 3

Brak

Wymagania sprzętowe - Tiger Woods PGA Tour 09

PlayStation 3
Opis - Tiger Woods PGA Tour 09
Golf nie jest zbyt popularny w naszym kraju, no może wśród elit, ale czas najwyższy to zmienić, za sprawą Tiger Woods PGA Tour 09 na PlayStation 3, która została wydana na tą konsolę również w naszym kraju. Niestety EA Games Polska nie zadbało o to by możliwa była gra w Tiger Woods PGA Tour 09 po polsku, tak jakby już na starcie nie wierzyła w sukces tego tytułu w naszym kraju, a szkoda bo spolszczenie Tiger Woods PGA Tour 09 mogłoby przyciągnąć więcej graczy do jej zakupu. Skończmy jednak z rozważaniami na temat Tiger Woods PGA Tour 09 pl i przejdźmy do konkretów. Chociaż po ostatnich skandalach z kochankami słynny golfista Tiger Woods przerwał karierę, to gry z jego nazwiskiem w tytule wciąż cieszą się ogromną popularnością na całym świecie, dlatego nie dziwi fakt, że oprócz Tiger Woods PGA Tour 09 na PS3 możliwa jest też gra w ten tytuł na innych platformach. Zdecydowano się bowiem na wydanie Tiger Woods PGA Tour 09 na Xbox 360, PS2. Niemniej jednak to edycja Tiger Woods PGA Tour 09 na Wii otrzymuje najlepsze recenzje na świecie, ze względu na swój kontroler, który pozwala na miotanie kijem w rzeczywistości i przy użyciu ruchu, co sprawia o wiele więcej radości niż naparzanie na przyciski kontrolera. Nie ma za to Tiger Woods PGA Tour 09 na PC co trochę dziwi, gdyż zazwyczaj EA dba o swoich komputerowych graczy. Golf games (gry golf) cieszą się jednak popularnością głównie wśród konsolowców i widocznie to miało kluczowy wpływ na tą decyzję. Szkoda też trochę, że nie ma demo Tiger Woods PGA Tour 09, ale zawsze pozostają filmiki z gry, które zdradzają wiele szczegółów odnośnie tej gry, a które możecie obejrzeć w naszym serwisie.

Tiger Woods PGA Tour 09 to golf game (gra golf), która podobnie jak inne sportowe pozycje ukazuje się cyklicznie, wprowadzając w każdej z odsłon kilka udogodnień. Jeśli chodzi o opisywaną, najnowszą część serii to dodaje ona wirtualnego trenera – Hank Haney, który będzie dbał o nasz rozwój podczas rozgrywki, a ta po raz kolejny może się sprowadzać zarówno do pojedynczego występu, walki o puchary, trybu kariery, a także rozgrywki multiplayer. W grze naniesiono także kosmetyczne zmiany do modelu sterowania i uderzania kijem, przyspieszając m.in. zabawę w trybie dla wielu graczy, oraz ułatwiając rozgrywkę początkującym adeptom wirtualnego golfa.  Oczywiście za sprawą nowej wersji gry, dodano nowych graczy i areny zmagań, m.in. niejakiego Travisa Knoxa. W Tiger Woods PGA Tour 09 wymagania sprowadzają się do posiadania konsoli i TV, chociaż można tez poszukać specjalnego kontrolera w postaci kija golfowego, który na pewno uatrakcyjni zabawę. Brak download Tiger Woods PGA Tour 09 to największa wada tej gry, no może poza wtórnością, niemniej jednak fani tego sportu powinni ją mieć. Jeśli lubisz gry w stylu Tiger Woods PGA Tour 09 to pobierz inne tego typu pozycje, dostępne w naszym serwisie.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Tiger Woods PGA Tour 09

dodał: ~święty ktoś , 01.02.2010

masz racje ~woudek \n:)

dodał: ~woudek , 24.01.2010

gdzie to się pobiera?