Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

The Beatles: Rock Band

[TYLKO OPIS GRY]
Kategoria: Symulatory
Producent: Harmonix Music System
Licencja: Shareware Licencja
Data dodania: 05.01.2010
System operacyjny: Playstation PlayStation 3

Shareware

Jest to oprogramowanie płatne. Często jednak producenci oprogramowania dają użytkownikowi możliwość wypróbowania oprogramowanie udostępniając wersją z ograniczeniem czasowym Trial, lub o ograniczonej funkcjonalności Demo.

Wymagania sprzętowe - The Beatles: Rock Band

PlayStation 3
Opis - The Beatles: Rock Band
The Beatles: Rock Band to kolejna gra należąca do bardzo popularnego w ostatnich latach gatunku gier muzycznych, w której mamy okazję wcielić się w jeden z najlepszych zespołów na świecie, a mianowicie w tytułowych Beatlesów. Gra The Beatles: Rock Band luźno nawiązuje do popularnej serii Guitar Hero i skierowana jest do wszystkich graczy lubiących dobrą zabawę, oraz utwory popularnego bandu z Liverpoolu. Oprócz The Beatles: Rock Band na PS3, gra ta ukazała się również na pozostałych konsolach obecnej generacji. Jednak w tym opisie skupimy się wyłącznie na wersji The Beatles: Rock Band na PS3. Cena The Beatles: Rock Band jest dość wysoka, gdyż oprócz samej gry, w zestawie otrzymujemy także 2 mikrofony. Niestety, aby móc cieszyć się z pełni możliwości tego tytuły, to trzeba wydać praktycznie drugie tyle na dodatkowe kontrolery.  Pocieszające jest to, że będą one współpracować ze wszystkimi grami z serii Rock Band, a więc na pewno się nie zmarnują.

Jeżeli chodzi o soundtrack w The Beatles: Rock Band to składa się on z 45 specjalnie na tą okazję przygotowanych hitów, w których oprócz znanych kawałków, jak Yellow Submarine, czy Twist and Shout, dostępna jest cała masa mniej znanych dzieł, dzięki czemu sama gra może stanowić w pewnym sensie encyklopedię Beatlesów. Jeżeli komuś znudzą się już kawałki dostępne w grze, to zawsze pozostaje dodatkowy download do The Beatles: Rock Band, w postaci kilkunastu nowych kawałków, które są dostępne dzięki internetowej usłudze. Niestety dodatkowe utwory do The Beatles: Rock Band nie są za darmo i za każdy z nich trzeba zapłacić. Jeżeli chodzi o rozgrywkę, to polega ona tradycyjnie na imitowaniu poczynań zespołu, poprzez naciskanie odpowiednich kombinacji przycisków, oraz śpiewanie. W grę może zagrać maksymalnie sześć osób, dzięki czemu doskonale nadaje się ona na imprezy. Oprócz wspomnianych mikrofonów, dostępne są również specjalne instrumenty do The Beatles: Rock Band w postaci kontrolerów, które dodatkowo dają dużo frajdy. Oczywiście do The Beatles: Rock Band jest gitara, oraz perkusja, dzięki czemu gracz ma okazję założyć własny zespół.

The Beatles: Rock Band nie jest po polsku, ale nie wpływa to na ogólną, wysoką ocenę tej gry. Zresztą po co The Beatles: Rock Band pl skoro i tak wszystkie utwory w grze muszą być zachowane w angielskim oryginale. Jeśli jeszcze nie jesteś zdecydowany na zakup tej pozycji to obejrzyj The Beatles: Rock Band trailer, który możesz znaleźć na naszej stronie. Prezentuje on szerzej na czym polega gra. Jeśli natomiast już ją posiadasz to pobierz kody do The Beatles: Rock Band, które również znajdziesz naszym serwisie. W The Beatles: Rock Band kody mogą Ci się bardzo przydać, dlatego warto je mieć już dziś. 


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: The Beatles: Rock Band