Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Skate 3

[TYLKO OPIS GRY]
Kategoria: Symulatory
Producent: EA Black Box
Licencja: Brak Licencja
Data dodania: 22.02.2010
System operacyjny: Playstation PlayStation 3

Brak

Wymagania sprzętowe - Skate 3

PlayStation 3
Opis - Skate 3
Znudziła Ci się już jazda na deskorolce i rolkach? Wolałbyś teraz zanurzyć się we własnym fotelu i pojeździć na desce, tyle że przy pomocy swojej konsoli? Masz ku temu okazję. Wielkimi krokami dotarło do nas bowiem Skate III, a więc trzecia część godnego konkurenta dla serii Tony Hawk’s. EA Games planuje wydało SKATE 3 na PS3, oraz Xbox 360. Premiera gry odbyła się w maju. Niestety nie ma SKATE 3 na PC. Twórcy nie zdecydowali się na ten krok, chociaż wielu posiadaczom blaszaków cieknie ślinka na sam widok screen z SKATE 3. Gra ukazała się w naszym kraju, jednak mało możliwa wydaje się rozgrywka w SKATE 3 po polsku. Polonizacja gier na konsolach nie są jeszcze zbyt częsta, dlatego o SKATE 3 pl można raczej zapomnieć, a szkoda bo spolszczenie SKATE 3 na pewno pomogłoby osiągnąć grze większy sukces w Polsce. Oczywiście SKATE 3 nie jest za darmo, ale każdy fan serii i nie tylko, na pewno zdecyduje się na zakup tej gry.

Choć jesteśmy po premierze jakiś czas, zobacz dostępny trailer z SKATE 3, czy też gameplay, które znajdziecie na naszej stronie. Oczywiście filmiki te z SKATE 3 są za free, a dzięki nim mamy możliwość uzyskać więcej informacji o samym tytule. Akcja SKATE 3 ma rozgrywa się zaraz po wydarzeniach znanych z drugiej części serii. Nasz bohater, który stał się już legendą deski postanawia założyć biznes i zaprosić do niego wiele liczących się sław. To jest właśnie największą zmianą w SKATE. Otóż gra stawia nie na indywidualizm, ale na „jazdę” zespołową, oferując graczom doskonały tryb sieciowy, w którym wspólnie z kumplami można ograć wszystkich rywali. Na szczęście tryb fabularny w grze pozwala także na zabawę z graczami sterowanymi przez system gry, dlatego każdy znajdzie tu coś dla siebie. Galeria z SKATE 3 prezentuje miasto, pełne miejsc gdzie nasza paczka może śmiało rozwijać swoje umiejętności, a jest nim - Port Carverton. W porównaniu do lokacji znanej z poprzedniej części gry, w tej nie musimy obawiać się zbytnio o stróżów prawa i porządek, a naszym zadaniem jest rozwój naszego biznesu, poprzez np. wygrywanie zawodów. Tutaj jednak będzie liczyła się głównie wspomniana gra zespołowa i każdy członek drużyny będzie miał wpływ na Twoje losy. W grze zdecydowano się także na rozbudowany edytor, dzięki czemu nasza postać będzie mogła przypominać nas samych. Być może w przyszłości będzie udostępniony także dodatkowy download do SKATE 3.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Skate 3

dodał: ~alwinek , 27.12.2015

czemu nie mogę pobrać\\n

dodał: ~erosek , 09.07.2014

fajne

dodał: ~kajtek , 06.06.2014

super

dodał: ~nikola77711 , 09.05.2014

mi się nie chce pobrać ):\\n

dodał: ~nawet , 12.03.2014

bardzo fajne

dodał: ~VirtuaLPL , 28.09.2013

dziala