Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Rock Band 2

[TYLKO OPIS GRY]
Kategoria: Symulatory
Producent: Harmonix Music System
Licencja: Shareware Licencja
Data dodania: 05.01.2010
System operacyjny: Playstation PlayStation 3

Shareware

Jest to oprogramowanie płatne. Często jednak producenci oprogramowania dają użytkownikowi możliwość wypróbowania oprogramowanie udostępniając wersją z ograniczeniem czasowym Trial, lub o ograniczonej funkcjonalności Demo.

Wymagania sprzętowe - Rock Band 2

PlayStation 3
Opis - Rock Band 2
Rock Band 2 na PS3 to druga część bardzo dobrej gry muzycznej, która pozwala graczom na wcielenie się w członka rockowej kapeli i grę na różnych instrumentach. Ponownie za przygotowanie tej pozycji wzięło się studio Harmonix Music System, które jak żadne inne zna się na tego typu pozycjach. Niestety po raz kolejny nie istnieje demo Rock Band 2, które mogłoby pozwolić graczom na zapoznanie się z tym tytułem, jednak nie jest ono niezbędne, gdyż tytuł ten nie różni się zbytnio od jedynki. Zresztą zawsze można obejrzeć trailer z Rock Band 2, który oczywiście możecie znaleźć w naszym serwisie. Rock Band 2 na PS3 to doskonały pomysł na spędzanie wolnego czasu w gronie przyjaciół, chociaż trybu single player w nim nie brakuje.

Gra Rock Band 2 to typowa gra muzyczna, polegająca na wyklepywaniu odpowiednich kombinacji klawiszy, w rytm muzyki. W miarę skuteczności naszych poczynań, nasza postać się rozwija i wspina po szczeblach muzycznej kariery. W Rock Band 2 lista utworów jest naprawdę imponująca i wynosi ponad 80 różnych kawałków. Utwory w Rock Band 2 są doskonale zróżnicowane i znajdziemy tu dzieła takich sław, jak Nirvana, The Offspring, Metallica, czy Bob Dylan. Jeżeli znudzą się nam już piosenki w Rock Band 2 to zawsze istnieje możliwość pobrania nowych, zarówno tych z poprzedniej części, jak i całkiem nowych. Co ciekawe część utworów do Rock Band 2 jest za free, dlatego warto z tego skorzystać. Download do Rock Band 2 jest całkiem pokaźny, niestety za sporo fajnych piosenek będziemy musieli zapłacić. Cóż, czego nie robi się dla sławy.

Wraz z premierą gry ukazały się też nowe instrumenty do Rock Band 2, stanowiące kontrolery do gry i tak są to ponownie – gitara wiodąca, basowa, perkusja, oraz mikrofon. Gdy znudzi nam się tryb single player, to zawsze możemy zawołać kumpli i stworzyć własny band. W Rock Band 2 gitara, jak i perkusja wydają się niezbędne by móc w pełni wykorzystać potencjał tej gry. Niestety są one dość drogie, ale na szczęście będą one mogły być użyte także z innymi grami tego typu. W naszym serwisie znajdziecie także kody do Rock Band 2, które pozwalają na odblokowanie bonusów w grze. Pobierz Rock Band 2 kody i ułatwiaj sobie rozgrywkę. Rock Band 2 to bezwątpienia godny następca jedynki, którą każdy fan rocka musi mieć i w którą trzeba zagrać.  


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Rock Band 2