Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

LEGO Rock Band

[TYLKO OPIS GRY]
Kategoria: Symulatory
Producent: Harmonix Music System/ Traveller’s Tales
Licencja: Shareware Licencja
Data dodania: 05.01.2010
System operacyjny: Playstation PlayStation 3

Shareware

Jest to oprogramowanie płatne. Często jednak producenci oprogramowania dają użytkownikowi możliwość wypróbowania oprogramowanie udostępniając wersją z ograniczeniem czasowym Trial, lub o ograniczonej funkcjonalności Demo.

Wymagania sprzętowe - LEGO Rock Band

PlayStation
Opis - LEGO Rock Band
Klocki LEGO już na stałe wprowadziły się do świata gier, a w ostatnich latach mamy wręcz wysyp tytułów z nimi związanych. Wbrew pozorom nie są to tylko gry dla dzieci i tak też jest w przypadku LEGO Rock Band na PS3. Jest to bowiem bardzo dobra gra muzyczna, w której największe przeboje światowej muzyki zostały połączone z klockami, które również zdobyły uznanie na świecie. Gra LEGO Rock Band może stanowić doskonałe uzupełnienie imprez i spotkań towarzyskich i pozwala na grę nawet czterem osobom na raz. Niestety nie istnieje demo LEGO Rock Band, które pozwoliłoby na przetestowanie LEGO Rock Band za free. Dostępna jest za to cała masa dodatków o grze, których część znajdziecie oczywiście w naszym serwisie, takich jak, m.in. trailer z LEGO Rock Band, wprowadzający graczy w klimat tej pozycji, oraz kody do LEGO Rock Band, które odblokowują ukryte bonusy w grze. Pobierz LEGO Rock Band kody i przekonaj się zresztą sam, jak funkcjonują.

LEGO Rock Band na PS3, to gra w którą powinien zagrać każdy fan muzyki rockowej. Utwory w LEGO Rock Band zostały dobrane w bardzo dobry sposób i każdy znajdzie tu coś dla siebie. Twórcy gry zdobyli licencję na prawdziwe hiciory takich kapel i twórców, jak Queen, Pink, The Police, Iggy Pop, czy choćby Bon Jovi. W sumie lista utworów w LEGO Rock Band wynosi około 45 różnych piosenek, które potrafią przyciągnąć na długo. Gra podobnie jak inne części Rock Band polega na wystukiwaniu kombinacji klawiszy zgodnie z tym co pojawia się na ekranie TV. Oczywiście nie sprawiałoby to tyle frajdy, gdyby nie dodatkowe kontrolery do gry, bez których nie byłaby ona tak ciekawa. W LEGO Rock Band jest gitara, zarówno ta wiodąca, jak i basowa, a także specjalnie przygotowane mikrofony dla wokalistów. Fani bębnów nie powinni się czuć zawiedzieni gdyż do LEGO Rock Band jest także perkusja, co sprawia, że możliwe jest stworzenie własnego i pełnoprawnego bandu. Gdy znudzą się nam już dostępne w LEGO Rock Band piosenki, to zawsze istnieje możliwość pobrania nowych. Niestety dodatkowe utwory do LEGO Rock Band, których download jest dostępny dzięki usługom internetowym nie jest darmowy, ale czego nie robi się dla sławy. Oprócz gry możliwe jest stworzenie naszego bandu od podstaw, dzięki budowaniu go z tytułowych klocków LEGO, co wyróżnia tą część spośród innych. Jedną z nielicznych wad tej gry jest fakt, że instrumenty do LEGO Rock Band są dość drogie, ale można je wykorzystać również w innych grach tego typu. Jeśli więc chcesz stworzyć swój band to musisz zagrać w LEGO Rock Band. 


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: LEGO Rock Band