Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Def Jam Rapstar

[TYLKO OPIS GRY]
Kategoria: Symulatory
Producent: Terminal Reality
Licencja: Brak Licencja
Data dodania: 17.02.2010
System operacyjny: Playstation PlayStation 3

Brak

Wymagania sprzętowe - Def Jam Rapstar

PlayStation 3
Opis - Def Jam Rapstar
Na rynku gier muzycznych, niestety jest mało pozycji traktujących o hip-hopie, dlatego twórcy z Terminal Reality postanowili zmienić tą sytuację i stworzyć grę karaoke Def Jam Rapstar na PS3, Xbox 360, oraz Nintendo Wii opartą na tym stylu muzycznym. Tytuł gry nawiązuje do wytwórni Def Jam Records, która udostępniła licencję na wiele bardzo znanych kawałków i nie jest to jej pierwszy wkład w rozwój gier. Otóż na rynku dostępnych jest też kilka innych gier z Def Jam w tytule, jednak nie są to gry muzyczne, a bijatyki. Wracając jednak do Def Jam na PlayStation 3 to jeżeli lubimy podśpiewywać kawałki Rhianny, czy Kanye West to ta gra jest stworzona dla nas i szkoda, że nie ma Def Jam Rapstar na PC.  Raczej nie ma też co liczyć na Def Jam Rapstar po polsku i w sumie nie ma się co dziwić, gdyż i tak utwory byłyby w języku angielskim. Brak Def Jam Rapstar pl nie powinien zniechęcać nikogo, gdyż w grze należy skupić się przede wszystkim na śpiewaniu, a nie na rozumieniu dialogów. Premiera Def Jam Rapstar ma odbyć w 2010 roku na wszystkie konsole obecnej generacji.

W Def Jam Rapstar (nie Def Jam Rap Star) naszym zadaniem będzie oczywiście śpiew, za który będziemy otrzymywać punkty. W zależności od tego czy nasza tonacja, rymowanie i wyczucie czasu będą odpowiednie, będzie można zarobić odpowiednio większa liczbę punktów. Soundtrack w Def Jam Rapstar jest imponujący i obejmuje zarówno szlagiery z przed lat, jak i ostatnie hiciory. Dzięki temu Def Jam Rapstar za darmo może zamienić wasz pokój w studio muzyczne, a gracz może poczuć się jak gwiazda, wystarczy tylko zakupić grę. Jak pokazuje gameplay z Def Jam Rapstar, gra będzie zbliżona do innych tego typu pozycji. Ma jednak w pełni wykorzystywać kamerkę, dzięki czemu gracz będzie na ekranie TV widział odbicie własnego awatara, a także będzie mógł tworzyć własne teledyski. Na trailer z Def Jam Rapstar widać, że nasze wypociny będzie można zamieszczać potem w sieci i być może za pomocą Def Jam Rapstar za free, ktoś zostanie odkryty jako kolejna gwiazda hip-hop?

Gra ma mieć wbudowany edytor dźwięków, a także masę gotowych bitów, za pomocą których stworzymy nasze dzieło. Śpiewać możemy nie tylko solo, ale i w kooperacji za pomocą sieci. Więcej informacji o grze możecie otrzymać, przeglądając to co zdradza nam galeria z Def Jam Rapstar. Na pewno, gdy gra już ujrzy światło dzienne twórcy zadbają o bogaty download do Def Jam Rapstar, a na razie nie pozostaje nam nic innego jak czekać na wydanie tej gry.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Def Jam Rapstar