Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Colony Wars: Vengeance

[TYLKO OPIS GRY]
Kategoria: Symulatory
Producent: Psygnosis
Licencja: Shareware Licencja
Data dodania: 31.05.2009
System operacyjny: Playstation PlayStation 1

Shareware

Jest to oprogramowanie płatne. Często jednak producenci oprogramowania dają użytkownikowi możliwość wypróbowania oprogramowanie udostępniając wersją z ograniczeniem czasowym Trial, lub o ograniczonej funkcjonalności Demo.
Opis - Colony Wars: Vengeance

     Colony Wars: Vengeance, to wydany w listopadzie 1998 roku sequel symulatora kosmicznego statku. Produkt powstały w studiu Psygnosis, przeznaczony jest na platformę Playstation.


     Tym razem wcielimy się w postać Mertensa - pilota walczącego po stronie Floty Kolonialnej. W świecie gry zaszły pewne zmiany, i teraz pozostałości Imperium Ziemskiego znajdują się pod wodza niejakiego Krona, który to jest dowódcą naszego dzielnego wojaka. Fabuła jest nieliniowa i w pewnym stopniu opiera się na sukcesach lub też porażkach gracza.


     Wśród statków walczących w okrutnym uniwersum wojny, znajdziemy pięć różnych typów pojazdów, każdy uzbrojony stosownie do swoich możliwości. Ponadto, wypełniając zlecone nam zadania, otrzymujemy punkty, za które możemy dokupywać ulepszenia do naszych statków. Możemy więc mieć lepszy silnik, tarczę czy tez manewrowość.


     Colony Wars zebrało dość dobre oceny w prasie. Gra znalazła się na 39 miejscu w rankingu Official UK PlayStation Magazine.


     Intro poniżej.

­Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Colony Wars: Vengeance