Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Colony Wars: Red Sun

[TYLKO OPIS GRY]
Kategoria: Symulatory
Producent: Psygnosis
Licencja: Shareware Licencja
Data dodania: 31.05.2009
System operacyjny: Playstation PlayStation 1

Shareware

Jest to oprogramowanie płatne. Często jednak producenci oprogramowania dają użytkownikowi możliwość wypróbowania oprogramowanie udostępniając wersją z ograniczeniem czasowym Trial, lub o ograniczonej funkcjonalności Demo.
Opis - Colony Wars: Red Sun

     Colony Wars: Red Sun, to wydana w czerwcu 2000 roku, kolejna odsłona symulatora kosmicznego statku. Produkt powstały w studiu Psygnosis, przeznaczony jest na platformę Playstation.

­

     Programiści ponownie nas zaskakują. Chociaż strony konfliktu się nie zmieniły i w dalszym ciągu mamy do czynienia z wojną pomiędzy Ligą Wolnych Świa­tów, a Flota Kolonialna,tym razem wcielimy się w postać pilota walczącego po stronie...niczyjej. Nasz bohater nazywa się całkiem swojsko, bowiem Valdemar i jest najemnikiem, któremu to tajemniczy Generał zlecił niebywale proste zadanie. Otóż mamy uratować galaktykę. Fabuła jest nieliniowa i w pewnym stopniu opiera się na sukcesach lub też porażkach gracza.


     Ponieważ żyjemy na własny rachunek walcząc kiedy trzeba z obiema stronami konfliktu, zmieniła się także taktyka gry. Wszystkie statki, broń czy tez ulepszenia musimy teraz zamawiać za pieniądze, których to zdobycie nie jest takie łatwe. Wśród godnych uwagi zmian, jakie pojawiły się w Red Sun, należy także wymienić możliwość personalizowania uzbrojenia. Teraz to od naszego zdania zależny jak, i w co wyposażony będzie nasz pojazd. Wśród statków walczących w okrutnym uniwersum wojny, znajdziemy aż dziewięć różnych typów statków. Ponadto, wypełniając zlecone nam zadania, otrzymujemy punkty, za które możemy dokupywać ulepszenia, możemy więc mieć lepszy silnik, tarczę czy tez manewrowość.


     Colony Wars zebrało dość dobre oceny w prasie. Gra znalazła się na 57 miejscu w rankingu Official UK PlayStation Magazine.


    Intro poniżej.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Colony Wars: Red Sun