Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Ace Combat X: Skies of Deception

[TYLKO OPIS GRY]
Kategoria: Symulatory
Producent: Access Games
Licencja: Shareware Licencja
Data dodania: 23.05.2009
System operacyjny: Playstation PlayStation Portable

Shareware

Jest to oprogramowanie płatne. Często jednak producenci oprogramowania dają użytkownikowi możliwość wypróbowania oprogramowanie udostępniając wersją z ograniczeniem czasowym Trial, lub o ograniczonej funkcjonalności Demo.
Opis - Ace Combat X: Skies of Deception

     Ace Combat X: Skies of Deception to siódmy tytuł z serii Ace Combat i zarazem pierwszy wydany na platformę Playstation Portable. Wydany w listopadzie 2006 roku przez Namco symulator, pozwala po raz kolejny zasiąść za sterami podniebnych myśliwców.

      Fabuła koncentruje się na konflikcie pomiędzy nacją Aurelia, a agresywnymi Leasath dowodzonymi przez złowrogiego Diego Gaspara Navarro. Jako pilota słynnego Gryphus Squadron, służącego na ostatniej ocalałej bazie lotniczej Aurelia, naszym zadaniem będzie przeważyć szale wojny na niekorzyść Leasath.

     Walcząc z przeciwnikami możemy, w zależności od naszych wyborów i decyzji uczynić kampanię krótszą (10 misji) lub dłuższą (do 17 misji). Poza trybem jednoosobej gry, Ace Combat X zawiera także opcję multiplayer (tryb cooperative lub versus), w którym może zmierzyć się do czterech osób.

     Zapowiedź gry ze studia Access Games poniżej.

­­Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Ace Combat X: Skies of Deception