Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Ace Combat: The Belkan War

[TYLKO OPIS GRY]
Kategoria: Symulatory
Producent: Namco
Licencja: Shareware Licencja
Data dodania: 25.05.2009
System operacyjny: Playstation PlayStation 2

Shareware

Jest to oprogramowanie płatne. Często jednak producenci oprogramowania dają użytkownikowi możliwość wypróbowania oprogramowanie udostępniając wersją z ograniczeniem czasowym Trial, lub o ograniczonej funkcjonalności Demo.
Opis - Ace Combat: The Belkan War

     Ace Combat: The Belkan War (wydana poza Europą pod tytułem Ace Combat Zero: The Belkan War) to kolejna odsłona symulatora myśliwców, dostarczona przez Namco. Premiera gry na platformę Playstation 2 miała miejsce we wrześniu 2007 roku.

     Jako pilot o imieniu Cipher, weźmiemy udział w konflikcie rozgrywającym się w 1995 roku pomiędzy siłami nacji Belka i Sił Zjednoczonych. ­W trakcie rozgrywki, poza śledzeniem głównego wątku, możemy także próbować zdobyć jeden z trzech tytułów dla naszego asa przestworzy. W zależności od tego jak chętnie niszczymy neutralne cele, możemy zostać Mercenary Ace (niszczymy co popadnie), Soldier Ace (staramy się zachowac umiar, choć jak trafi się nam coś interesującego wykorzystamy to bez wahania) albo Knight Ace (niszczenie neutralnych celów jest poniżej naszej godności i niedopuszczalne). To jaką range osiągniemy, będzie miało wpływ na to jakich przeciwników napotkamy na naszej drodze. Jedną ze zmian w porównaniu z wcześniejszymi odsłonami serii Ace Combat, jest brak możliwości wyboru naszego skrzydłowego.

Zapowiedź gry poniżej.

­
Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Ace Combat: The Belkan War