Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Ace Combat 3

[TYLKO OPIS GRY]
Kategoria: Symulatory
Producent: Namco
Licencja: Shareware Licencja
Data dodania: 22.05.2009
System operacyjny: Playstation PlayStation 1

Shareware

Jest to oprogramowanie płatne. Często jednak producenci oprogramowania dają użytkownikowi możliwość wypróbowania oprogramowanie udostępniając wersją z ograniczeniem czasowym Trial, lub o ograniczonej funkcjonalności Demo.
Opis - Ace Combat 3

Ace Combat 3 to kolejna odsłona znanego symulatora od Namco. Wydana w marcu 2000 roku na platformę Playstation gra, kontynuuje tradycje serii.

Fabuła przeniesiona jest w przyszłość, w której mamy do czynienia z ostrym konfliktem pomiędzy wielokulturowymi korporacjami. Nagroda w tych zmaganiach ma być prototyp super myśliwca o kodowej nazwie X-49 Night Raven. Ace Combat 3 jest pierwszą produkcja z serii, która­ wprowadza kamerę z perspektywy trzeciej osoby jak również możliwość sterowania kamera w trzech osiach i 360 stopniach. Jako ciekawostkę należy potraktować także fakt, że mamy tutaj do czynienia także z misjami w próżni kosmicznej, w których to programiści starali się odwzorować warunki zerowej grawitacji.

Poniżej zapowiedź gry.

­


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Ace Combat 3