Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Ace Combat 2

[TYLKO OPIS GRY]
Kategoria: Symulatory
Producent: Namco
Licencja: Shareware Licencja
Data dodania: 21.05.2009
System operacyjny: Playstation PlayStation 1, PlayStation 2

Shareware

Jest to oprogramowanie płatne. Często jednak producenci oprogramowania dają użytkownikowi możliwość wypróbowania oprogramowanie udostępniając wersją z ograniczeniem czasowym Trial, lub o ograniczonej funkcjonalności Demo.
Opis - Ace Combat 2

     Ace Combat 2 to druga część znanego symulatora lotu na platformę Playstation (a także na Playstation 2 jako część pakietu NamCollection). Wydana w maju 1997 roku przez Namco gra, wpisuje się doskonale w cała serię Ace Combat.

     Gracz zostaje wciągnięty w konflikt rozpoczęty przez Wojskowy Przewrót w jednym z Zjednoczonych Sektorów. Jako że oficjalne siły wojskowe są niezdolne do szybkiej reakcji na zagrożenie, zostaje powołana do życia specjalna jednostka SCARFACE, na czele której stoimy my. W porównaniu z poprzednikiem zasady gry praktycznie wcale się nie zmieniły. Ulepszona jest natomiast oprawa graficzna jak również zmieniono algorytmy sztucznej inteligencji.

     Poniżej krótki film inspirowany grą, wprowadzający was w klimat rozgrywki.

­

­Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Ace Combat 2