Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Ace Combat 04

[TYLKO OPIS GRY]
Kategoria: Symulatory
Producent: Namco
Licencja: Shareware Licencja
Data dodania: 23.05.2009
System operacyjny: Playstation PlayStation 2

Shareware

Jest to oprogramowanie płatne. Często jednak producenci oprogramowania dają użytkownikowi możliwość wypróbowania oprogramowanie udostępniając wersją z ograniczeniem czasowym Trial, lub o ograniczonej funkcjonalności Demo.
Opis - Ace Combat 04

     Ace Combat 04 to symulator przeznaczony na platformę Playstation 2. Wydany przez Namco pod dwoma różnymi podtytułami (w Europie i na rynkach gdzie obowiązującym standardem jest PAL jako Distant Thunder, w pozostałych krajach jako Shattered Skies) w 2002 roku, jest czwarta już odsłoną serii poświęconej zmaganiom pilotów myśliwców.

     Jako elitarny przedstawiciel ISAF o imieniu Mobius 1, będziemy zmagać się z Erusean, którzy to okupują znaczną część obszaru naszego kontynentu. Zmagając się z przeciwnikiem będziemy mieli możliwość wypróbowania 21 samolotów (każdy dostępny w wariantach zależnych od naszych osiągnięć).

     Na koniec należy jeszcze wspomnieć, że dziwną numerację tego konkretnego tytułu serii (czyli Ace Combat 04) zawdzięczamy temu, iż akcja gry toczy się w 2004 roku. Kolejna część produkcji Namco powraca do klasycznej numeracji (Ace Combat 5).

     Trailer gry poniżej.

­ ­Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Ace Combat 04

dodał: ~aaa , 18.01.2010

jak to pobrać?????????????????????\n