Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Chaotic: Shadow Warriors

[TYLKO OPIS GRY]
Kategoria: Strategiczne
Producent: Fun Labs
Licencja: Brak Licencja
Data dodania: 10.11.2009
System operacyjny: Playstation PlayStation 3

Brak

Wymagania sprzętowe - Chaotic: Shadow Warriors

Już wkrótce!­
Opis - Chaotic: Shadow Warriors
­
­Chaotic to bardzo popularna gra karciana, stworzona przez Duńczyków, w którą grają setki tysięcy graczy na całym świecie. Na jej podstawie powstał już serial animowany, a teraz przyszła kolej na Chaotic: Shadow Warriors Game. Za produkcję wirtualnej wersji gry Chaotic odpowiedzialne jest studio Fun Labs i planowane jest wydanie Chaotic: Shadows Warriors na Xbox 360, Nintendo DS, oraz Nintendo ­Wii. Twórcy planują także wydać Chaotic: Shadows Warriors na PS3 i w ten sposób zdominować rynek karcianek. Premiera Chaotic: Shadows Warriors z­ostała wyznaczona na połowę listopada i według wydawcy gry - Activision termin ten nie powinien ulec zmianie. Niestety nie będzie możliwa gra w Chaotic: Shadows Warriors na PC i decyzja ta wydaje się ostateczna. Według zapowiedzi, wkrótce po wydaniu gry ma pojawić się także w sieci spory download do Chaotic: Shadows Warriors, który ma aktualizować grę na bieżąco.

Jeśli chodzi o świat gry Chaotic: Shadows Warriors to jest on w pełni oparty na karcianym pierwowzorze i jest to typowy świat fantasy, pełny potworów i czarów. Wszystko prezentuje dostępna już galeria z Chaotic: Shadows Warriors, która pokazuje, że gra będzie bardzo dopracowana graficznie. Głównym zadaniem gracza ma być zebranie silnej i zgranej armii, składającej się z najróżniejszej maści postaci, oraz walka z rywalami. Areną zmagań będzie świat Perim, który w niewielkiej części prezentuje trailer z Chaotic: Shadows Warriors, który oczywiście możecie obejrzeć na naszej stronie. Na razie twórcy nie zdradzają zbyt wielu szczegółów odnośnie modelu rozgrywki. Nie jest dostępny jeszcze żaden gameplay z Chaotic: Shadows Warriors, ale wiadome jest, że gra ta ma być połączeniem strategii turowej, gry akcji i RPG. Co z tego wyjdzie, przekonamy się już niebawem. Gra ma oferować zarówno rozgrywkę dla pojedynczego gracza, jak i tryb multiplayer, który pozwoli graczom na użycie swoich kart do walki z prawdziwymi przeciwnikami z całego świata.

Zainteresowani grą nie powinni się zrażać, słysząc, że gra ta ma bazować na karciance. Nie doświadczymy w niej bowiem widoku nudnych tabelek i kart, ale wiernie odwzorowanych postaci i aren walki, klasycznych dla gier RPG. Część z tego co już niedługo pojawi się na ekranie monitorów, prezentują nowe screenshot z Chaotic: Shadows Warriors. Patrząc na nie można wywnioskować, że wymagania Chaotic: Shadows Warriors nie będą zbyt niskie, ale za to współpraca Chaotic: Shadows Warriors z Windows 7 powinna układać się wzorcowo. W oczekiwaniu na premierę i demo Chaotic: Shadows Warriors, które nie wiadomo czy się pojawi, zapraszamy do przejrzenia innych gier z tej kategorii.

­Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Chaotic: Shadow Warriors