Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Carnage Heart

[TYLKO OPIS GRY]
Kategoria: Strategiczne
Producent: Artdink
Licencja: Shareware Licencja
Data dodania: 31.05.2009
System operacyjny: Playstation PlayStation 1

Shareware

Jest to oprogramowanie płatne. Często jednak producenci oprogramowania dają użytkownikowi możliwość wypróbowania oprogramowanie udostępniając wersją z ograniczeniem czasowym Trial, lub o ograniczonej funkcjonalności Demo.
Opis - Carnage Heart

     Carnage Heart to pozycja z gatunku turowych gier strategicznych. Wydana maju 1997 roku przez Sony CE i Artdink, gra przeznaczona jest na platformę Playstation.


     Rozgrywka opiera się na walkach pojazdów mechanicznych, a gracz rzucany jest w środek konfliktu, jako dowódca jednej z frakcji. Specjaliści ze studia Artdink zafundowali nam specyficzny system toczenia batalii. Otóż nasze roboty (tak zwane OKE - Overkill Engines), muszą być programowane przed właściwą walką. W czasie jej trwania, znajdują się natomiast poza naszą kontrolą.


     Nietrudno jest więc domyślić się, iż główny nacisk został położony na rozwój naszych maszyn. Możemy więc wymyślać kolejne nowinki, produkować i kupować kolejne ulepszenia – krótko mówiąc robić wszystko co potrzebne by wygrać.


     Carnage Heart to obecnie pozycja ciężka do zdobycia, z racji na mały nakład wydanych egzemplarzy.


     Materiał video dotyczący tej produkcji znajdziecie poniżej.

­
Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Carnage Heart