Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

UFC Undisputed 2010

[TYLKO OPIS GRY]
Kategoria: Sportowe
Producent: Yuke's
Licencja: Brak Licencja
Data dodania: 20.07.2010
System operacyjny: Playstation PlayStation 3

Brak

Wymagania sprzętowe - UFC Undisputed 2010

PlayStation 3
Opis - UFC Undisputed 2010

UFC Undisputed 2010 to najnowszy projekt studia Yuke’s, z akredytacją amerykańskiej organizacji UFC (Ultimate Fighting Championship). Po raz kolejny mamy możliwość wzięcia udziału w mieszanych sztukach walki (MMA, Mixed Martial Arts). Jest to bowiem kontynuacja serii – gdy 25 maja 2010 r. nastąpiła zgodnie z zapowiedziami wydawców UFC Undisputed 2010 premiera najnowszej części gry, minął prawie dokładnie rok od wypuszczenia na rynek UFC Undisputed 2009, która szybko zdobyła uznanie i nagrody, m.in. za najlepszą grę z dziedziny sportów indywidualnych. Było to ważne wydarzenie dla fanów gatunku – firma THQ pierwszy raz wykorzystała ugodę z UFC z 2007 r. i wydała na PS3 i Xbox 360 (w wersji pełnej i demo) pierwszą grę z serii UFC od 2004 r., kiedy to gracze mogli cieszyć się rozgrywką w UFC: Sudden Impact. Teraz mamy możliwość zagrać w sequel wersji 2009 – zobacz już teraz na naszej stronie prezentujące nową UFC Undisputed 2010 screeny. Jeśli nie widziałeś jeszcze rozgrywki w UFC Undisputed 2010 pobierz materiały zapowiadające grę z sieci – w tym trailer i gameplay opisane w „dodatkach” (po prawej).

W UFC Undisputed 2010 pl rozgrywka będzie w dużym stopniu przypominać tę z pierwowzoru. Developerzy z Yuke’s Osaka zaimplementowali w wersji 2009 sześć głównych stylów walki, z których każdy zawodnik mógł wybrać dwa, po jednym z każdej kategorii – były to: box, kickboxing, muay thai; brazylijskie jiu-jitsu, judo i wrestling. W UFC Undisputed 2010 po polsku, podobnie jak w poprzedniej części, wybieramy konkretnego zawodnika z listy i walczymy na ringu aż przeciwnik się podda – dostępne są walki w stójce, klinczu i w parterze, co pokazuje zawierająca screeny z najnowszego UFC Undisputed 2010 galeria na naszej stronie. Możemy zagrać zarówno w UFC Undisputed 2010 na PS3, jak i w UFC Undisputed 2010 xbox. Co ważne, po raz pierwszy wydano też grę z serii UFC na konsole PSP. Niestety producenci nie zdecydowali się na wypuszczenie wersji UFC Undisputed 2010 PC. W związku z tym potrzebne do odpalenia UFC Undisputed 2010 wymagania są jasne: przynajmniej jedna z trzech konsol. Oprócz trybu singleplayer możemy też w UFC Undisputed 2010 za darmo zagrać w sieci z jednym przeciwnikiem lub zmierzyć się ze znajomym na jednym ekranie bez połączenia internetowego. Zobacz na naszej stronie trailer lub szukaj w sieci UFC Undisputed 2010 download trailer.
Według producentów nowa część zawiera realistyczne, jeszcze bardziej dynamiczne, a przy tym również brutalne walki, przypominające te widziane w TV, a ponadto i liczne usprawnienia, które mają znacząco przekładać się na jakość rozgrywki – w tym lepiej dopracowana grafika i animacja ruchów postaci.

Przekonaj się, czy to prawda, grając w grę lub oglądając prezentujący UFC Undisputed 2010 trailer na naszej stronie, jak i dostępny w dodatkach film „UFC Undisputed 2010 gameplay”. W grze zobaczymy na pewno po raz kolejny rzeczywiste postacie walczące w rozgrywkach UFC z zachowaniem podziału na różne kategorie wagowe - możemy się zapoznać z pełną listą zawodników z UFC Undisputed 2010 za free w sieci. Do UFC Undisputed 2010 nie jest dostępne oddzielne spolszczenie, pozostaje więc kupić grę w Polsce. Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: UFC Undisputed 2010