Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Tiger Woods PGA Tour 11

[TYLKO OPIS GRY]
Kategoria: Sportowe
Producent: EA Sports
Licencja: Brak Licencja
Data dodania: 16.03.2010
System operacyjny: Playstation PlayStation 3

Brak

Wymagania sprzętowe - Tiger Woods PGA Tour 11

PlayStation 3.
Opis - Tiger Woods PGA Tour 11

Tiger Woods PGA Tour 11 to kolejna odsłona popularnych symulatorów golfa na konsole. Tytuł ten trafi do sklepów w czerwcu bieżącego roku. Nie jest możliwy download Tiger Woods PGA Tour 11 w wersji demonstracyjnej, nie wiadomo także, czy taka w ogóle się pojawi. Nie jest na razie dostępny nawet trailer Tiger Woods PGA Tour 11, jednak znamy kilka faktów dotyczących tego tytułu.

Sam gameplay Tiger Woods PGA Tour 11 zostanie wzbogacony (w stosunku do poprzednich odsłon) o możliwość opcji kariery postaci. Zaczynamy jako nowicjusz, można jednak dojść do statusu legendy.  W samej rozgrywce położono większy nacisk na wpływ wiatru na piłeczkę, więc ten element stanie się bardziej realistyczny. Wpłynie to na trudność zabawy. Nadto w grze poszerzono znacznie asortyment sklepu, w którym można będzie dokonywać zakupu nowych sprzętów i akcesoriów. W lutym można było zagrać w wersję beta  Tiger Woods PGA Tour 11 za free. Nadal jest dostępne Tiger Woods PGA Tour 11 za darmo dla wszystkich chętnych testerów – aby jednak stać się taką osobą, należy się zarejestrować na stronie gry na Facebook.

Z pewnością wyjdzie Tiger Woods PGA Tour 11 po polsku. Tak jak w przypadku poprzednich części, wydawcą Tiger Woods PGA Tour 11 pl powinno być Electronic Arts, która to firma jest zarazem producentem gry. W jedenastej odsłonie położono duży nacisk na grę online. Dlatego też jedyne wymagania Tiger Woods PGA Tour 11 to prócz konsoli dobre łącze z siecią. Jeśli chcesz, pobierz grafiki Tiger Woods PGA Tour 11, które znajdują się w galerii przy tym opisie.

Nie pogramy w Tiger Woods PGA Tour 11 na PC. Będzie można natomiast zagrać w pełną wersję Tiger Woods PGA Tour 11 na PS3. Nie zabraknie również wersji na Wii oraz iPhone.  Będzie także możliwość przećwiczenia swoich umiejętności w Tiger Woods PGA Tour 11 na Xbox 360.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Tiger Woods PGA Tour 11