Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Tiger Woods PGA Tour 10

[TYLKO OPIS GRY]
Kategoria: Sportowe
Producent: EA Sports
Licencja: Brak Licencja
Data dodania: 16.03.2010
System operacyjny: Playstation PlayStation 3

Brak

Wymagania sprzętowe - Tiger Woods PGA Tour 10

PlayStation 3
Opis - Tiger Woods PGA Tour 10

Tiger Woods PGA Tour 10 jest kolejną odsłoną serii firmowanej nazwiskiem najbardziej znanego golfisty na świecie. Seria ta od lat cieszy się wielką popularnością, o czym świadczy fakt, że mamy do czynienia z dwunastą jej odsłoną. Niestety, nie jest możliwy download Tiger Woods PGA Tour 10 w wersji demonstracyjnej, dlatego też poniższym opisem przybliżmy Ci nieco ten tytuł, abyś wiedział, czy warto w niego zainwestować pieniądze.

Różne gry pokazują golf, jednak zadaniem ekspertów, właśnie Tiger Woods game robi to najlepiej. Mamy tu wierne odwzorowanie warunków na polu golfowym, zaczynając od fizyki po obserwującą zawody publiczność. Samo uderzanie piłeczki również oddane jest dość realistycznie – do ustalenia siły i kąta uderzenia mamy szereg wskaźników.

Gra Tiger Woods zabiera nas na prawdziwe pola golfowe. Jeśli mamy konsolę podłączoną do sieci, informacje o panującej nad nim pogodzie są pobierane na bieżąco, dzięki czemu poziom realizmu jest jeszcze większy. Choć free download Tiger Woods PGA Tour 10 jest niemożliwy, to znajdziesz na stronie oficjalnej gry filmiki pokazujące rozgrywkę, co pozwoli Ci na zapoznanie się z jej oprawą audiowizualną i klimatem.

W naszym kraju wydano Tiger Woods PGA Tour 10 pl. Nie będzie Ci więc potrzebne żadne spolszczenie Tiger Woods PGA Tour 10. Niestety, nie ukazała się wersja Tiger Woods PGA Tour 10 na PC. Możesz za to pograć w grę na licznych konsolach – istnieje wersja Tiger Woods PGA Tour 10 na Xbox 360, a także Tiger Woods PGA Tour 10 na PS3, PS2 i PSP. Istnieje nawet konwersja Tiger Woods game na Wii.

Seria Tiger Woods games pozwala na zabawę w trybie wieloosobowym. Szkoda tylko, że nie ma wersji Tiger Woods PGA Tour 10 za darmo, jeśli jednak lubisz ten spokojny, wymagający precyzji i ciepliwości sport, powinna zainteresować Cię ta pozycja. Jeśli chcesz, pobierz grafiki Tiger Woods PGA Tour 10 znajdujące się w galerii przy tym opisie. Pozwolą Ci one zapoznać się z oprawą graficzną produkcji bez konieczności szukania filmików.

Tak więc jeżeli jesteś pasjonatem golfa, zapoznaj się koniecznie z tym tytułem. Najnowsza edycja z pewnością zadowoli nawet najbardziej wybrednych graczy.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Tiger Woods PGA Tour 10