Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Tiger Woods PGA Tour 07

[TYLKO OPIS GRY]
Kategoria: Sportowe
Producent: EA Sports
Licencja: Shareware Licencja
Data dodania: 31.05.2009
System operacyjny: Playstation

Shareware

Jest to oprogramowanie płatne. Często jednak producenci oprogramowania dają użytkownikowi możliwość wypróbowania oprogramowanie udostępniając wersją z ograniczeniem czasowym Trial, lub o ograniczonej funkcjonalności Demo.
Opis - Tiger Woods PGA Tour 07

     Wydany w roku 2006 (2007 na Wii), przez Electronic Arts, Tiger Woods PGA Tour 07 należy do gatunku ­symulatorów sportowych. Pozycja przeznaczona na platformy Playstation 3, Playstation 2, PSP oraz Wii.

     Znów chwycimy kij od golfa by wziąć udział w tej prestiżowej grze. Teraz mamy do wyboru 3000 różnych przedmiotów, które możemy kupić w sklepie. Począwszy od elementów ubrań, aż po profesjonalne kije. Niektóre przedmioty trzeba wpierw odblokować poprzez rozgrywkę. Udoskonalona grafika lepiej odwzorowuje poszczególne ruchy, nadając grze wrażenia realności. Różnorodność trybów gry sprawi zaś, że nie znudzimy się tą pozycją zbyt szybko. Chwyć kij i wbij piłeczkę do dołka.

     Gra posiada tryb multiplayer.


     Poniżej znajduje się trailer do gry.

­

­


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Tiger Woods PGA Tour 07