Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Pro Evolution Soccer 2

[TYLKO OPIS GRY]
Kategoria: Sportowe
Producent: Konami
Licencja: Shareware Licencja
Data dodania: 03.06.2009
System operacyjny: Playstation PlayStation 1, PlayStation 2

Shareware

Jest to oprogramowanie płatne. Często jednak producenci oprogramowania dają użytkownikowi możliwość wypróbowania oprogramowanie udostępniając wersją z ograniczeniem czasowym Trial, lub o ograniczonej funkcjonalności Demo.
Opis - Pro Evolution Soccer 2

Pro Evolution Soccer 2 to ostatnia część najlepszej piłki nożnej na konsolę PlayStation, będąca kontynuacją serii znanej kiedyś jako ISS Pro Evolution. Gra ta została wydana jednocześnie na PlayStation oraz PlayStation 2. Wersja na PSXa stanowi jednocześnie pożegnanie się serii z tą konsolą, dzięki której udało się jej podbić inne platformy, takie jak PC, PS2 czy PS3. 

Pro Evolution Soccer 2 po licznych apelach graczy nareszcie wprowadził sporo kluczowych zmian do rozgrywki. Przede wszystkim sama szybkość meczu uległa znacznemu przyśpieszeniu. Zagrania piłkarzy jak i ich ruchy są bardziej energiczne i bardziej zbliżone do rzeczywistości. Ponadto dodano kreator w którym nareszcie można zmienić nazwę drużyny czy zawodników. Okazało sie to zbawienne zwłaszcza w sytuacji kiedy KONAMI nie mogła pochwalić się pełną licencją na użycie oryginalnych nazw. Pojawił się także tryb Master Ligue, w którym gracze mogą stoczyć boje o Puchar Europy.

Bardzo ciekawym rozwiązaniem stało się także użycie w ścieżce dźwiękowej gry, zarówno w intro jak i po wygraniu dowolnego turnieju, utworów zespołu Queen - "We Will Rock You" oraz "We Are The Champions" , które dla wielu ludzi są bardzo ściśle związane z piłką nożną. Mówiąc o dźwięku warto nadmienić, że również para komentatorów, znana z poprzednich części została zmieniona przez co mecze stały się bardziej emocjonujące.

Seria Pro Evolution Soccer to obowiązkowa pozycja dla fanów piłki nożnej i jedna z najlepszych gier sportowych na PlayStation.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Pro Evolution Soccer 2

dodał: ~pele , 23.09.2015

jak to pobrać\\n

dodał: ~ćiamajda , 04.07.2010

co to jest licencja \nshareware

dodał: saper235 , 27.12.2009

Twój komentarz

dodał: ~lutek , 09.12.2009

mi tak samo się oświerza

dodał: ~Piskroz , 01.12.2009

klikam pobierz i mi stronkę tylko odświerza.

dodał: pimpekbtm , 09.11.2009

zero a nie pobierz.pl gdzie to sie pobiera ... ? noobs

dodał: roni999 , 03.11.2009

Twój komentarz

dodał: ~fazero , 26.10.2009

elo