Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Planet MiniGolf

[TYLKO OPIS GRY]
Kategoria: Sportowe
Producent: ZEN Studios
Licencja: Brak Licencja
Data dodania: 02.04.2010
System operacyjny: Playstation PlayStation 3

Brak

Wymagania sprzętowe - Planet MiniGolf

PlayStation Network
Opis - Planet MiniGolf
Planet MiniGolf to tytuł, który ukazał się wyłącznie na PS3, pozwola graczom konsolowym na świetną zabawę przy tym spokojnym sporcie. Otrzymujemy tu 114 wyzwań, gdzie musimy udowodnić swoje umiejętności. Jeśli chcesz nabyć ten tytuł, możliwy jest download Planet MiniGolf przez Playstation Network. Oczywiście Planet MiniGolf nie jest za darmo.

Jeśli chcesz, pobierz grafiki Planet MiniGolf znajdujące się w galerii przy tym opisie. Pokażą Ci one, jakiej oprawy graficznej możesz spodziewać się po tym tytule. Nadto na naszych stronach znajduje się trailer Planet MiniGolf. Zobaczysz tu niektóre pola z dołkami – trzeba przyznać, że znajdują się na nich dość dziwne, utrudniające życie struktury, które sprawiają, że musimy się namęczyć, nim piłeczka trafi w dołek. Oczywiście im mniej uderzeń na to zużyjemy, tym lepiej.

Nie wiadomo czy wyjdzie Planet MiniGolf po polsku. I prawdopodobnie nie be będzie takiej edycji. Dlaczego? Jak dotąd żaden wydawca nie zadeklarował chęci publikacji Planet MiniGolf pl. Jednak gra nie jest na tyle skomplikowana, aby do zabawy była nam potrzebna znajomość angielskiego czy innego języka. Może za to przydać się przy braniu udziału w zmaganiach sieciowych. Producenci planują organizowanie turniejów Planet MiniGolf za free dla wszystkich graczy. Nadto cały czas prowadzone będą statstyki i rankingi – może wiec właśnie Ty znajdziesz się na pierwszym miejscu?

Jak wspomniano, gra Planet MiniGolf wyszła na PS3. Nie wiadomo, czy kiedykolwiek powstanie wersja Planet MiniGolf na Xbox 360. Nie planowana jest także edycja Planet MiniGolf na PC.

Jeżeli więc masz Playstation 3 i lubisz golfa, zainteresuj się tym tytułem. Premiera światowa odbyła się 1.06 2010.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Planet MiniGolf