Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

NBA Jam

[TYLKO OPIS GRY]
Kategoria: Sportowe
Producent: Acclaim
Licencja: Brak Licencja
Data dodania: 06.01.2010
System operacyjny: Playstation PlayStation 2

Brak

Wymagania sprzętowe - NBA Jam

PlayStation 2, Xbox
Opis - NBA Jam
NBA Jam game to zgodnie z nazwą gra w koszykówkę. Mamy tu do dyspozycji kilka trybów zabawy – pojedyncze spotkanie, Jam Tournament, czyli turniej ze wszystkim dru-żynami oraz Legends Tournament – turniej z udziałem prawdziwych gwiazd tej dyscypliny. Oczywiście w każdym trybie gry możemy walczyć zarówno z komputerowo stero-wanymi zawodnikami, jak też i zmierzyć się z innym żywym graczem.

Podczas gry w NBA Jam mamy możliwość wykonywania zarówno zwykłych zagrań, jak też i wykonywania różnych trików oraz akcji. Wśród tych drugich jest między innymi odpychanie rywala oraz różnego rodzaju wsady. Jednak gdy uda nam się wypełnić pasek u góry ekranu, wówczas otwie-rają się kolejne możliwości – włączając w to efektowne przewrotki w powietrzu. Pierwszy screenshot z NBA Jam znajdujący się w galerii przy tym opisie pokazuje Ci właśnie taki efektowny wsad. Trzeba przyznać, że gameplay NBA Jam jest dość widowiskowy. Jeśli jeden z naszych graczy zaliczy trzy kosze pod rząd, zostaje otoczony na moment ognistą aurą, po którym to wydarzeniu wzrastają jego umie-jętności.

Niestety, nie jest możliwy download NBA Jam w wersji de-mo. Premiera gry NBA Jam miała miejsce w 2003 roku, jed-nak pomimo upływu czasu nie jest to tytuł darmowy. Chodzą też słuchy, że EA chce wydać nową wersję gry na Wii. Wciąż jednak nie wspomina się o wersji NBA Jam na PC.

Jeśli jesteś ciekaw, jak wygląda ten tytuł w praktyce, znaj-dziesz w sieci trailer NBA Jam. Pojęcie o oprawia wizualnej tego tytułu dać Ci może zamieszczona tu galeria NBA Jam, gdzie znajdują się obrazki zarówno z wersji na PS2, jak i na Xbox.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: NBA Jam