Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Gran Turismo 5

[TYLKO OPIS GRY]
Kategoria: Sportowe
Producent: Polyphony Digital
Licencja: Brak Licencja
Data dodania: 01.12.2009
System operacyjny: Playstation PlayStation 3

Brak

Opis - Gran Turismo 5

Gran Turismo 5 na ps3 to kolejna gra z serii popularnych wyścigów samochodowych firmy Polyphony Digital, a jednocześnie pierwsza na PlayStation 3 (pogłoski o Gran Turismo 5 xbox 360 okazały się nieprawdziwe). Gran Turismo 5 game ma się ukazać w marcu 2010 roku. Wciąż nie wiadomo, jak będzie wyglądała kwestia wersji polskojęzycznej. Zapowiedziana na przyszły rok przez wydawców Gran Turismo 5 premiera gry powinna to jednak wkrótce wyjaśnić.

Gran Turismo 5 jak poprzednie gry z serii jest realistyczną symulacją wyścigów samochodowych. W części piątej mamy doskonale dopracowaną grafikę, zrobioną na miarę współczesnych konsol. Pokazuje jakąś namiastkę engine’u graficznego z Gran Turismo 5 nasza galeria ze screenami z gry – każdy zrobiony w Gran Turismo 5 screenshot pokazuje piękne samochody z błyszczącymi maskami, m.in. wspaniałe nowe Ferrari. Warto też dla zapoznania się z Gran Turismo 5 obejrzeć trailer, który umieściliśmy również na naszej stronie (możesz też szukać innych, wpisując w wyszukiwarce Gran Turismo 5 download trailer). Widzimy na nim słoneczne miasta i pola, wśród których pędzą sportowe modele samochodów – te najnowsze i te klasyczne. Widzimy trudne manewry i spektakularne kraksy. Dynamiczne ruchy wirtualnej kamery potęgują wrażenie niezwykłej szybkości. Efekt jest rewelacyjny, od razu mamy ochotę wsiąść sami za kierownicę. Zapowiadający Gran Turismo 5 trailer pokazuje wszystkie detale bardzo szczegółowo, widzimy dokładnie przedstawione ruchy powiewającej na wietrze flagi, grę światła i cienia w wysokiej rozdzielczości, czy wreszcie samo szczegółowe odwzorowanie ruchów samochodu.

W Gran Turismo 5 gameplay to oczywiście wyścigi po wyznaczonych torach. Szczegółowo przedstawia gameplay drugi z zamieszczonych przez nas trailerów. Widzimy na nim niebieskie Subaru pokonujące kolejne odcinki toru wyznaczonego przez ulice miasta. W piątej części obecne są wszystkie trasy i samochody, które poznaliśmy w poprzednich odsłonach z serii Gran Turismo, pojawiają się też nowe miasta i dodatkowe auta spod znaku Ferrari. Nie jest to gra tylko dla pojedynczego gracza, mamy możliwość podzielenia ekranu poprzez split screen, ale także gry w sieci, gdzie może zmierzyć się do 20 graczy jednocześnie. Poprzez PlayStation Network będzie też można w przyszłości pobierać nowe trasy i auta. W piątej części gry wprowadzono również nowy widok kamery z wnętrza samochodu – widzimy nie tylko przednią szybę, ale też kierownicę, deskę rozdzielczą i dłonie kierowcy (oraz lusterko), co powinno zachęcić fanów realistycznej rozgrywki.
Gran Turismo 5 na pc niestety się nie ukaże, jako że seria tradycyjnie zajmuje się tylko produkcjami konsolowymi (zauważyliśmy, że gracze często szukają „Gran Turismo 5 na windows 7”, „Gran Turismo 5 wymagania” lub „Gran Turismo 5 demo”, w związku z czym studzimy oczekiwania).Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Gran Turismo 5

dodał: ~edi , 14.01.2014

wow

dodał: ~Pitrex , 10.06.2011

Dlaczego to jest tylko na PS3 ? Dlaczego ? :(

dodał: ~MajkelNajt , 20.01.2010

w marcu 2010 roku ma się ukazać a poza tym jest to TYLKO OPIS GRY czytajcie barany i to tylko chula na PS3

dodał: Oro97 , 31.12.2009

wlaśnie...

dodał: mimis102 , 29.12.2009

jak sie sciąga z tąd\n