Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Fight Night Round 4

[TYLKO OPIS GRY]
Kategoria: Sportowe
Producent: EA Sports
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 21.12.2009
System operacyjny: Playstation PlayStation 3

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.

Wymagania sprzętowe - Fight Night Round 4

internet

Opis - Fight Night Round 4

Fight Night Round 4 na PS3 to kolejna część bardzo dobrej gry sportowej od EA Sports, w której mamy okazję wcielić się w pięściarza i niczym Rocky Balboa stanąć do walki z większością liczących się obecnie zawodników. Konsola Sony nie jest jedyną platformą na jaką ukazał się ten tytuł, gdyż jego twórcy zadbali by ukazało się również Fight Night Round 4 na Xbox360. Gra nie pojawia się corocznie jak np. FIFA, ale może to i lepiej, gdyż nie jest ona dzięki temu wtórna. W Fight Night Round IV użyto wizerunków dwóch największych sław boksu zawodowego, a mianowicie Muhammad’a Ali i Mike’a Tysona. Niestety jak na razie nie zdecydowane się na wydanie Fight Night Round 4 na PC, a szkoda bo gra na pewno mogła by osiągnąć spory sukces na tej platformie. Nie ma także Fight Night Round 4 na PS2, oraz Xbox.


Przyszła kolej na kilka informacji o samej grze, która jak się można było spodziewać zaskoczy sporą liczbą licencjonowanych zawodników. Dzięki temu spotkamy w niej większość znanych obecnie zawodników, nawet w Fight Night Round 4 jest Adamek, który odpowiednio prowadzony przez gracza może osiągać nawet większe sukcesy niż w realu. W sumie w Fight Night Round 4 boxer list stanowi około 50 różnych nazwisk. W grze dodano także nowy tryb, a raczej zastąpiono znaną z trzeciej części karierę, trybem Legacy Mode, gdzie naszym zadaniem jest zrobić z pucybuta prawdziwego wojownika, w którego oczach będziemy mogli zobaczyć Eye of The Tiger. Główną zaletą tej pozycji jest jednak doskonały model walki, który chyba nie ma konkurencji jeśli chodzi o gry w tym gatunku. Praktycznie każdy cios wymierzony w przeciwnika jest inni i ma również różny efekt. Brane jest tutaj bowiem pod uwagę wszystko, poczynając od gabarytów i zasięgu boksera, po aktualną formę i ustawienie na ringu. Bez wątpienia jest to majstersztyk jeśli chodzi o model walki. W Fight Night Round 4 boxers są odwzorowani w idealny sposób, nie tylko pod względem graficznym, ale i pod względem parametrów i sposobu walki, dzięki czemu gra się o wiele przyjemniej. Wystarczy obejrzeć gameplay z Fight Night Round 4, który możecie znaleźć w naszym serwisie by przekonać się o czym jest mowa.


Także grafice w Fight Night Round 4 od EA Sports nie można zbyt wiele zarzucić. Każdy fan boksu pozna od razu swojego ulubieńca. Płynna animacja i doskonała oprawa dźwiękowa to kolejne atuty tej pozycji, które nie mogą przejść bez echa. Twórcy nie zapomnieli o graczach i zdecydowali się na wydanie demo Fight Night Round 4, dostępne dzięki usłudze PlayStation Network. Oczywiście tutaj mowa o demo Fight Night Round 4 na PS3, gdyż wersja na Xbox360 jest dostępna oczywiście poprzez Xbox Live. Download demo Fight Night Round 4 pozwala na rozegranie dziesięciorundowego pojedynku między Muhammadem Ali, a Mike’em Tyson’em. Co nie było możliwe w realu, jest możliwe właśnie w tej grze. Przy wyszukiwaniu informacji o tej pozycji warto pamiętać o poprawnej kolejności wyrazów w tytule i nie zapisywać go jako Night Fight Round.


Bez wątpienia jest to tytuł godny polecenia, a dla niedowiarków pozostaje video, bądź trailer z Fight Night Round 4. Można je zobaczyć oczywiście na naszej stronie. W razie innych wątpliwości warto także przejrzeć wydany Fight Night Round 4 roster. Jedną z nielicznych wad tej gry, jest brak Fight Night Round 4 pl, ale po co komu w boskie język polski?Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Fight Night Round 4

dodał: ~huje , 25.08.2015

dobry film

dodał: ~poblo13 , 25.04.2014

fajna\n

dodał: ~licencjonowany , 12.07.2013

fajna

dodał: ~ok , 04.05.2013

ok gra