Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

FIFA Street 3

[TYLKO OPIS GRY]
Kategoria: Sportowe
Producent: Electronic Arts
Licencja: Brak Licencja
Data dodania: 24.11.2009
System operacyjny: Playstation PlayStation 3

Brak

Opis - FIFA Street 3
­

FIFA Street 3 to zgodnie z nazwą kolejna odsłona gier piłkarskich, gdzie mecze rozgrywamy na zaimprowizowanych boiskach miast. Co jest z pewnością wielką zaletą tego tytułu, to fakt, że dzięki licencjom mamy tu możliwość sterownia prawdziwymi zawodnikami. Niestety, nie jest możliwy download FIFA Street 3 w wersji demo, dlatego tez powiemy Ci, czy warto zainwestować w ten tytuł.

Zacznijmy jednak od tego, że wydano FIFA Street 3 tylko na PS 3 oraz Xbox 360. Gameplay FIFA Street 3 to dynamiczne rozgrywki, podczas których można stosować rozmaite triki techniczne. Zresztą triki w FIFA Street 3 wymagają osobnego omówienia. Mamy tu naprawdę szeroki wachlarz zagrać, przerzuceń piłki, a także omijania rywali. Co bardziej widowiskowe akcje ukazywane są w zwolnionym tempie, dzięki czemu można przyjrzeć się świetnie wykonanym animacjom. Możesz nam wierzyć, że od czasu do czasu Twój zawodnik będzie fruwał w powietrzu czy też wykonywał pełne przewrotki. Sama grafika uległa niejakiej zmianie – obejrzyj trailer FIFA Street 3 dostępny na naszych stronach, a zobaczysz, że zrezygnowano z realizmu na rzecz przedstawienia postaci w komiksowym stylu. Są zresztą przy tym opisie obrazki z FIFA Street 3 do ściągnięcia – pobierz je i zobacz, jak świetnie to wygląda. Co się tyczy liczby dostępnych zawodników, to jest ich dwustu pięćdziesięciu. Dodatkowo wygrywając turnieje odblokujesz nowe lokacje oraz graczy. Przekonaj się samemu, jakich!

Kolejną rzeczą, jaka dość dobrze wyszła w FIFA Street 3 to soundtrack. Jest dynamiczny, składa się z kilkudziesięciu utworów różnych wykonawców i świetnie pasuje do tego, co widzimy na ekranie. Jeśli lubisz mieć w grze ułatwienie, zmartwimy Cię zapewne informacją, że nie istnieją żadne kody FIFA Street 3. Dlatego sukces leży tylko i wyłącznie w Twoich rękach i zdolności posługiwania się padem.

Jeśli wiec lubisz gry piłkarskie, nie możesz przegapić tego tytułu. Nie brak tu trybu multiplayer, dzięki któremu możesz rozgrywać mecze z przeciwnikami z całego świata. Nic nie stoi również na przeszkodzie, abyś brał udział w licznych turniejach, jakie od czasu do czasu są organizowane. Nim jednak d tego dojdzie, zakup ten tytuł i poznaj wszystkie sztuczki, jakimi możesz zaskoczyć rywali w Fifa Street 3.
­


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: FIFA Street 3

dodał: ~kapi123 , 26.11.2014

fajna gierka\n

dodał: ~ghak , 18.11.2014

fajna gra

dodał: ~marcinek99b , 31.07.2014

fajna gierka

dodał: ~kapiscr7ibale , 04.10.2013

fajna gra['

dodał: mondek2013 , 11.04.2013

fajna

dodał: ~tomek , 29.07.2010

E jak to pobrac?\n

dodał: ~gra , 28.07.2010

fajna gra\n

dodał: ~Ol , 01.04.2010

Na plytke zgrac i chodfzi ?

dodał: ~marcinek99b , 17.03.2010

Łatwe