Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Cool Boarders 4

[TYLKO OPIS GRY]
Kategoria: Sportowe
Producent: Idol Minds / 989 Studios
Licencja: Shareware Licencja
Data dodania: 31.05.2009
System operacyjny: Playstation PlayStation 1

Shareware

Jest to oprogramowanie płatne. Często jednak producenci oprogramowania dają użytkownikowi możliwość wypróbowania oprogramowanie udostępniając wersją z ograniczeniem czasowym Trial, lub o ograniczonej funkcjonalności Demo.
Opis - Cool Boarders 4

      Cool Boarders 4 to kolejna z odsłon popularnej gry sportowej, której głównym tematem jest snowboard. Wydana w październiku 1999 roku przez Sony CEE , gra ze studia Idol Minds , przeznaczona jest na platformę Playstation.


     Rozgrywka polega na pokonywaniu kolejnych tras, a cała sztuka polega zaś na tym, by zrobić to w możliwie najkrótszym czasie. Nie należy zapominać wszak także o tym, że punkty dostajemy także za widowiskowe triki i kombinacje. W tej odsłonie, do swojej dyspozycji mamy szesnastu zawodników, z których każdy obdarzony jest innymi atrybutami. Jeśli dołożyć do tego cały zestaw desek pochodzących od dziewięciu liczących się producentów sprzętu do snowboardu, oraz nowy pakiet trików, jakie wykonać można na torze, w efekcie otrzymujemy całkiem udany produkt.


     Poniżej znajdziecie materiał video prezentujący Cool Boarders 4.

­Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Cool Boarders 4