Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Cool Boarders 3

[TYLKO OPIS GRY]
Kategoria: Sportowe
Producent: Idol Minds / 989 Studios
Licencja: Shareware Licencja
Data dodania: 31.05.2009
System operacyjny: Playstation PlayStation 1

Shareware

Jest to oprogramowanie płatne. Często jednak producenci oprogramowania dają użytkownikowi możliwość wypróbowania oprogramowanie udostępniając wersją z ograniczeniem czasowym Trial, lub o ograniczonej funkcjonalności Demo.
Opis - Cool Boarders 3

     Cool Boarders 3 to kolejna z odsłon popularnej gry sportowej, której głównym tematem jest snowboard. Wydana w lipcu 1998 roku przez Sony CEA, gra została stworzona przez programistów z Idol Minds i 989 Studios, i przeznaczona jest na platformę Playstation.


     Rozgrywka tak jak poprzednio, polega na pokonywaniu kolejnych trasa cała sztuka polega zaś na tym, by zrobić to w możliwie najkrótszym czasie. Nie należy zapominać wszak także o tym, że punkty dostajemy także za widowiskowe triki i kombinacje. W trzeciej odsłonie Cool Boarders, z nowości znajdziemy możliwość zabawy dwuosobowej w trybie dzielonego ekranu lub połączenia kablowego. Dodatkowo dołożono nowe trasy, a zawodnicy zostali spersonalizowani – od teraz każdy z nich ma swoje wady i zalety.


     Poniżej znajdziecie materiał video prezentujący Cool Boarders 3.

­Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Cool Boarders 3