Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Cool Boarders 2001

[TYLKO OPIS GRY]
Kategoria: Sportowe
Producent: Idol Minds / 989 Studios
Licencja: Shareware Licencja
Data dodania: 31.05.2009
System operacyjny: Playstation PlayStation 1, PlayStation 2

Shareware

Jest to oprogramowanie płatne. Często jednak producenci oprogramowania dają użytkownikowi możliwość wypróbowania oprogramowanie udostępniając wersją z ograniczeniem czasowym Trial, lub o ograniczonej funkcjonalności Demo.
Opis - Cool Boarders 2001

     Cool Boarders 2001 to kolejna z odsłon popularnej gry sportowej, której głównym tematem jest snowboard. Wydana w maju 2001 roku przez Sony CEA, gra ze studia Idol Minds, przeznaczona jest na platformy Playstation i Playstation 2.


     Rozgrywka polega na pokonywaniu kolejnych tras, a cała sztuka polega zaś na tym, by zrobić to w możliwie najkrótszym czasie. Nie należy zapominać wszak także o tym, że punkty dostajemy także za widowiskowe triki i kombinacje. Tak jak w poprzednich odsłonach, tak i tu znajdziemy mnogość zawodników, sprzętu, tras czy trików do wykonania. Warto zauważyć, iż jest to pierwszy tytuł z­ tej serii wydany także na Playstation 2, z czym wiąże się również znaczna poprawa grafiki zastosowanej w produkcie Idol Minds


     Poniżej znajdziecie trailer prezentujący Cool Boarders 2001.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Cool Boarders 2001