Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Cool Boarders 2

[TYLKO OPIS GRY]
Kategoria: Sportowe
Producent: UEP Systems
Licencja: Shareware Licencja
Data dodania: 31.05.2009
System operacyjny: Playstation PlayStation 1

Shareware

Jest to oprogramowanie płatne. Często jednak producenci oprogramowania dają użytkownikowi możliwość wypróbowania oprogramowanie udostępniając wersją z ograniczeniem czasowym Trial, lub o ograniczonej funkcjonalności Demo.
Opis - Cool Boarders 2

     Cool Boarders 2 to druga z odsłon popularnej gry sportowej, której głównym tematem jest snowboard. Wydana w styczniu 1998 roku przez Sony CE, gra ze studia UEP Systems, przeznaczona jest na platformę Playstation.


     Rozgrywka polega na pokonywaniu kolejnych tras, a cała sztuka polega zaś na tym, by zrobić to w możliwie najkrótszym czasie. Nie należy zapominać wszak także o tym, że punkty dostajemy także za widowiskowe triki i kombinacje. W porównaniu z pierwszą częścią serii, dołożono nowe triki, a także rywalizację z zawodnikami kontrolowanymi przez komputer. W grze znajdziemy siedmiu snowboardzistów, osiemnaście desek i dziesięć tras do pokonania.


    Poniżej znajdziecie materiał video prezentujący Cool Boarders 2.

­Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Cool Boarders 2