Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Cool Boarders

[TYLKO OPIS GRY]
Kategoria: Sportowe
Producent: UEP Systems
Licencja: Shareware Licencja
Data dodania: 31.05.2009
System operacyjny: Playstation PlayStation 1

Shareware

Jest to oprogramowanie płatne. Często jednak producenci oprogramowania dają użytkownikowi możliwość wypróbowania oprogramowanie udostępniając wersją z ograniczeniem czasowym Trial, lub o ograniczonej funkcjonalności Demo.
Opis - Cool Boarders

     Cool Boarders to pierwsza z odsłon popularnej gry sportowej, której głównym tematem jest snowboard. Wydana w sierpniu 1996 roku przez Sony CEI, gra ze studia UEP Systems, przeznaczona jest na platformę Playstation.


     Rozgrywka polega na pokonyw­aniu kolejnych tras, a mamy ich do dyspozycji trzy (do tego jeszcze dwie ukryte, które należy odblokować). Cała sztuka polega zaś na tym, by zrobić to w możliwie najkrótszym czasie. Nie należy zapominać wszak ponadto o tym, że punkty dostajemy także za widowiskowe triki i kombinacje.


     Poniżej znajdziecie materiał video prezentujący Cool Boarders, uruchomioną na oficjalnie nie obsługiwanej platformie PSP.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Cool Boarders