Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Puzzle Chronicles

[TYLKO OPIS GRY]
Kategoria: RPG
Producent: Infinite Interactive
Licencja: Brak Licencja
Data dodania: 16.02.2010
System operacyjny: Playstation PlayStation 3

Brak

Wymagania sprzętowe - Puzzle Chronicles

PlayStation 3 
Opis - Puzzle Chronicles
Puzzle Chronicles na PS3 to mająca się lada dzień ukazać produkcja Infinitive Interactive (twórców Warlords) i Konami. W Puzzle Chronicles gameplay ma być połączeniem gry logicznej, zręcznościowej oraz RPG. Zapowiedziano już wersje na różne platformy, w tym Puzzle Chronicles na PC i Puzzle Chronicles Xbox 360. Puzzle Chr. to gra zrobiona również z myślą o młodych użytkownikach komputera czy konsoli – dolna granica wieku gracza wynosi 12 lat. Będziemy mogli pograć zarówno w trybie single-, jak i multiplayer z sieciowymi przeciwnikami (tak na PC, jak i na konsoli z połączeniem sieciowym). Niestety nie wiadomo na razie nic o planach wydania Puzzle Chronicles po polsku. Zobacz tymczasem screeny z Puzzle Chronicles za darmo w naszej galerii. Niestety nie ukazało się jeszcze Puzzle Chronicles demo, nie możemy więc umieścić go na naszej stronie.

Jak pokazuje zamieszczony przez nas, zapowiadający Puzzle Chronicles, trailer, w grze przyjdzie nam walczyć, realizować questy, rozwijać postać i rozwiązywać zagadki w barwnym świecie fantasy. Całość ma nieco przypominać rozpoczętą niedawno serię Puzzle Quest (szukaj w sieci puzzle game lub Puzzle games). Były to również gry logiczne z elementami RPG osadzone w świecie Etherii, posiadające rozbudowaną fabułę i bogaty system rozgrywki, w którym musieliśmy przejść wiele questów i zmierzyć się z coraz potężniejszymi przeciwnikami. Tworzyliśmy tam własne, oparte na podbojach imperium. Wszystkie wchodzące w obie serie Puzzle gry stanowią ciekawe połączenie dla wszystkich tych, którzy lubią urozmaiconą rozgrywkę i chcą często „miksować” styl gry.

Grafika gry została stworzona w świecących, pastelowych barwach, ale bez zbytniej przesady, tak że wszystkie elementy dobrze się wyróżniają na ekranach różnego typu (jeśli chcesz zobaczyć dokładniej, jak prezentuje się Puzzle Chronicles, pobierz filmy lub screeny z naszej strony).
Podobnie jak w Puzzle Quest, przejmujemy tu kontrolę nad wojownikiem szukającym zemsty, który w drodze do swego ostatecznego celu musi stoczyć liczne walki i rozwiązać niezliczone mniej lub bardziej skomplikowane zagadki – obie „strony” gry przedstawiono za pomocą podzielonego ekranu, widocznego na screenach w naszej galerii.

Poza PC i większymi konsolami, ukażą się też wersje Puzzle Chronicles na Nintendo DS i PSP, a więc także na małe, przenośne konsole. Pozostaje nam tylko czekać na oficjalną premierę i na Puzzle Chronicles PL – gracze powinni sobie zresztą poradzić dobrze z angielską wersją, jako że rozgrywka w niewielkim stopniu ma się tu opierać na tekście, czy opowieści jako takiej. Jeżeli tylko pojawia się jakieś dodatki w do gry, to wystarczy, że wpiszesz w wyszukiwarce  "Puzzle Chronicles download lub Puzzle Chronicles free demo" a na pewno trafisz do naszego serwisu, żeby je pobrać.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Puzzle Chronicles