Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Persona 3

[TYLKO OPIS GRY]
Kategoria: RPG
Producent: Atlus
Licencja: Brak Licencja
Data dodania: 26.01.2010
System operacyjny: Playstation PlayStation 2

Brak

Wymagania sprzętowe - Persona 3

PlayStation 2
Opis - Persona 3
Persona III to kolejna część bardzo dobrej gry cRPG, w której możemy również znaleźć pewne elementy charakterystyczne dla choćby The Sims. Gra opowiada historię jednego z uczniów, który uczęszczając do liceum w Japonii ma dość nietypowe nocne hobby. Persona 3 na PlayStation 2 to klasyka w swoim gatunku, która ma rzesze fanów przede wszystkim w kraju Kwitnącej Wiśni, oraz USA. Niestety twórcy nie zdecydowali się na wydanie Persona 3 na PC i pozostawili ten tytuł na wyłączność posiadaczom konsol Sony.  Nie pomyliłem się, gdyż oprócz Persona 3 na PS2, możliwa jest też gra w ten tytuł na przenośnej konsoli Sony i trzeba przyznać, że Persona 3 na PSP nie wiele odbiega od swojej stacjonarnej wersji. Gra w Persona 3 na Xbox 360 jest oczywiście niemożliwa i dobrze, gdyż konsola ta przyciągnęła  już zbyt wiele perełek przeznaczonych kiedyś wyłącznie dla konsol Sony.  Niestety demo Persona 3 nie jest dostępne, przez co gracze nieznający tej serii mogą nie chcieć zaryzykować i w nią zagrać. Jest to jednak bardzo dobra gra, a jak chcecie ją zobaczyć to teraz macie taką możliwość dzięki gameplay z Persona 3, który za free znajdziecie w naszym serwisie. Warto także w razie trudności, od razu uzbroić się w cheats do Persona 3, które mniej doświadczonym graczom na pewno ułatwią rozgrywkę. Pobierz Persona 3 cheats i zabezpiecz się przed ewentualnym utkwieniem w martwym punkcie.

W grze nasza postać, której na początku rozgrywki możemy nadać imię, zostaje włączona do elitarnej, pozalekcyjnej grupy SEES, która w czasie gdy wszyscy uczniowie już śpią ma za zadanie wyeliminowanie Cienie, żywiące się umysłami ludzi i przebywające w jednej z wież szkoły, a mianowicie w Tartarusie. Co jest naszą bronią w walce? Otóż każdy z bohaterów może przywołać odzwierciedlenie swojego wnętrza o nazwie Persona, które może pomóc w walce. Szkoda, że nie ma Persona 3 po polsku, bo gra oprócz nocnego życia pozwala także na zobaczenie życia naszego bohatera w dzień. Brak Persona 3 pl może utrudnić grę, w której powinniśmy nawiązywać nowe kontakty wpływające na rozwój naszego bohatera. Nie jest dostępne również żadne spolszczenie do Persona 3, ale miejmy nadzieję, że kolejna część serii, jeśli takowa ujrzy światło dzienne, pojawi się już w pełnej polskiej wersji językowej.  Chociaż download Persona 3 w wersji demonstracyjnej jest niedostępny to warto obejrzeć trailer, oraz gameplay Persona 3 za darmo, co powinno wystarczyć by poznać ją lepiej.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Persona 3