Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Final Fantasy XIII

[TYLKO OPIS GRY]
Kategoria: RPG
Producent: Square-Enix
Licencja: Brak Licencja
Data dodania: 14.01.2010
System operacyjny: Playstation PlayStation 3

Brak

Wymagania sprzętowe - Final Fantasy XIII

PS3, Xbox 360
Opis - Final Fantasy XIII
Final Fantasy to seria, której miłośnikom gier rpg przedstawiać nie trzeba. Jej XIII odsłona ukaże się już nie za długo, bo w marcu 2010 roku, więc warto przyjrzeć się, co zaoferuje nam tym razem. Ta pozycja jest jedną z części projektu Fabula Nova Crystallis: Final Fantasy XIII, a prócz niej innymi pozycjami są jeszcze Final Fantasy Versus XIII oraz Final Fantasy Agito XIII.

Niestety, nie jest możliwy download Final Fantasy 13 w wersji demo. A szkoda, bowiem fabuła jest tu dość ciekawa. Mamy tu miasto Cocoon, które walczy z rebeliantami z planety Pulse. Naszą bohaterką jest kobieta o imieniu Lighting, a sterując nią będziemy mieli często okazję do walki z przeważającymi siłami przeciwników.  Mamy do wykorzystania walkę wręcz, użycie broni lub też mocy specjalnych. Dostępny Nan naszych stronach trailer Final Fantasy XIII pokazuje Ci, jak wygląda stosowanie tych rzeczy w praktyce. Prócz trailera Final Fantasy 13 mamy także do obejrzenia gameplay z rozgrywki – mimo, iż download Final Fantasy 13 demo nie jest możliwy, to jednak producent udostępnił filmik z gry.

Co warto zauważyć, na potrzeby tej produkcji stworzono silnik Crystal Tools. Efekty jego działania widać na materiałach wideo, nadto jeśli chcesz pobierz grafiki Final Fantasy 13. Download screenshotów z Final Fantasy XIII jest darmowy. Niestety, w tym momencie nie są dostępne inne materiały z Final Fantasy XIII do pobrania za darmo.

Warto zauważyć, że w naszym kraju ukaże się ta odsłona Final Fantasy po polsku. Za wydanie wersji Final Fantasy pl odpowiadać będzie Cenega. Nie wiadomo jednak, czy polski wydawca opublikuje wersję demo Final Fantasy XIII. Niestety, nie pogramy w Final Fantasy XIII na PC. Final Fantasy 13 wyjdzie na Xbox 360, będzie także wersja Final Fantasy 13 na PS3. Cóż, może sukces gry skłoni producentów do wydania Final Fantasy 13 na PC? Nie pograją także w Final Fantasy XIII posiadacze PS2.

Jeśli więc masz Xbox, wypatruj Final Fantasy 13 już w marcu. Ta gra zapowiada się – przynajmniej pod względem graficznym – jako jedne z najlepszych tytułów 2010 roku i być może najlepsza odsłona całej serii. A jak będzie w praktyce? Zobaczymy wkrótce.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Final Fantasy XIII